Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj, ha leepilálom a...

Nagyon fáj, ha leepilálom a hasam?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok,és elég szőrös a hasam :/

fáj ha leepilálom? ha igen mennyire?

mar hallottam oylat,h legyantazni,csak azt meg nemakarom.

borotválástol meg tudom,h erősödnek a szálak..

jujezannyiraciki xD


2010. dec. 4. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

látnád az én hasam milyen szőrös...majd én is leepilálom,ha muszáj lesz XD sztem nem fogunk belehalni

16/l

2010. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam, nem fáj, kissé kellemetlen, de kibírható. Elsőre lehet rosszabb lesz, de pl. a hónalj vagy a bikinivonal epilálásához képest semmiség.
2010. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szőkíttettem. Nem is fájt, meg 20 éves koromra annyira tönkretette a szőkítés a szőrszálakat, hogy el is tűntek örökre.

Nem kell egyből a legdrasztikusabb eszközökhöz folyamodni.

2010. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

háát.énis már kiszeretnem probalni,nembirom tovabb:D

de 1. : az enyemnel biztos nem szőrösebb:D

2010. dec. 4. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is szörös... én borotválom, mert nincs epilátorom... megerösödött, ezért még többször kell borotválnom... úgyhogy ez egy csapda :S

De úgyse látja senki szóval egyelöre nem zavar annyira...


16/L

2010. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ahha

énis már leborotvaltam 3szor,de most hagyom,h ne legyen meg nagyobb..és igazad van: ez tenyleg csapda :/

igen,addig jo,amig nem latja senki,de azert szeretnem epilalni,h nyarra már nagyon vekonyak,elgyengultek legyenek a szalak:)

2010. dec. 4. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
gyanta jobb sztem én gyantázom. magamnak, otthon. tök szépen leszedi, gyorsan, és kevésbé fáj mint az epilálás
2010. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ma 20:00-as vagyok. Én hétfön megyek a városba és most elgondolkodtam lehet veszek egy epilátort... biztos jobban megéri mint a borotva vagy a gyanta :)
2010. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én szoktam epilálni mert nekem is elég szőrös, az első pár alkalommal elég kellemetlen volt de közben néztem a tv-t hogy eltereljem a figyelmem :D
2010. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az epilátor és a gyanta hasonló hatásfokú, mindkettő kitépi a szőrt.

Korábban gyantáztam, ma már az epilátor mellett szavazok.

A gyanta a pici szőröket nem tépi ki mert nem tudnak beleragadni, az epilátor kitépi.

A gyantázás - még az előregyártott hideggyanta-csík is ragacsosabb és nagyobb előkészületet-utómunkát igényel, mint az epilálás.

A gyanta elfogy - az epilátor nem, hacsak nem megy tönkre, nekem már 6 éves 5000 Forintos Philipsem van, jól bírja, ennyi pénzből hány évre való borotvát/gyantapatront tudtam volna venni?

2010. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!