Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalat az Erdic mellnövel...

Tapasztalat az Erdic mellnövelő tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elég drága, ahogy láttam a honlapján, de amit leírt, az elég meggyőző. Esetleg valaki használta már? Bevált? Nőtt a melle?
2010. dec. 2. 20:20
 1/2 Zsófia80 válasza:
szia. én szedtem az erdicet. kb egy féléves adagot vettem meg mert nagyon elégedetlen voltam de irtózok késalá feküdni. az unokatesómon keresztül jutottam hozzá. első 3 hónap alatt semmi változást nem vettem észre. nagyon elkeseredtem de ugy voltam vele h ha már megvettem végig beszedem. kb a negyedik hónapba viszont elkezdett feszesedni és nőni. 75b ről 85 d re nőttek. nem bántam meg. mostmá bátran fel merek venni kivágott felsőket is. ez évekkel ezelőtt volt és azóta félévente 1 hónapos ismétlő kúrát csinálok és még mindig tartja a méretet. nekem sokkal jobban megéri mint a plasztikai sebészet mivel ott nagy a kockázat ugye a szilikon miatt. Igaz h nem olcsó de nekem megéri az egészségem miatt mert én nem szeretném ha a szilikon kidurrana vagy ijesmi. ennek meg nincs semmi mellékhatása. ha érdekel összehozlak az unokatesómmal, mert ő akciósan be tudja szerezni, kapcsolatba áll a céggel. ha érdekel írj: mp1980@freemail.hu
2011. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Mindenféleképpen érdekel, csak először pénzt kell rá gyűjtenem :D elmentem az email címedet :D

Én sem szeretnék kés alá feküdni, mert irtózom tőle, meg attól hogy egy idegen test legyen bennem (szilikon). ezért olvasgatok ilyen tablettákról. De elég meggyőző amit leírtál.

Nekem is 75B-s cicim van, bár 16 hónapja szültem és nem a régi :D bár nem lóg, de nem az a szép feszes mint régen

Köszi a válaszodat :D keresni foglak :D

2011. jan. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!