Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted lánynak, vagy...

Szerinted lánynak, vagy fiúnak jobb lenni? Indoklást is kérek (:

Figyelt kérdés
Nemet, kort írjatok.
2010. nov. 28. 12:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"nem értek egyet azzal, hogy milyen rossz a nőknek mert sminkelni kell és stb... hát egy férfinak se könnyű. konditerembe járni, ugyanúgy foglalkozni kell a külsőnkkel, legalább annyit."

Én se értek ezzel egyet mert egy szép lánynak nem igazán kell sminkelni magát, testépíteni viszont annál inkább. (formás feszes testért)

2010. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nekem azért jó,hogy nő vagyok,mert így szoktam meg. Nem tudom milyen lehet a pasiknak a saját bőrükben. Nem hiszem,hogy cserélnék egy ,,utcán könnyen pisilővel"-még egy napra sem. Ja és igen a menszi tényleg undorító érzés és látvány,meg a szülés is fáj (Fáj? Inkább megőrit,kivégez... vicc) De nekünk nem szégyen,ha nem birúnk lecsavarni egy befőtt tetejét és nyugodt szívvel megcsodálhatom a barátnőm új farmerját hátulról is,nem néz senki leszbikusnak. Kilóméterekig lehet sorolni mindkét oldalt...
2010. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Fiúnak, mert nem kell télen sza**á fagynunk azért, hogy jól nézzünk ki. :)

No meg azért, mert nekünk lehet szőrünk, ami melegít. :D

2010. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Fiúnak: lehet melegítő arcszőr minden testrészükön, ami télen jól jön nyáron nem. Van valami a lábuk között amit mindenki észrevesz ha feláll. Borotválkozniuk kell. Nincs annyi ruhájuk. Cipekedniük kell, mert férfiak.
2010. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Fiúknak könnyebb mert:

-a lányoknak mindig mindenhol szőrtelennek kell lenni,mert ha szőrös a lábad az már gáz. De ha a fiúknak nincs idejük borotválkozni akkor a borosta csak sexy..

-ha egy lány gyakran cserélgeti a pasijait elhordják őt mindenféle k*vának, de afiúk körében ha valakinek több csaja van az "istennek" számít.

-ha a lány bekapná a horgot, akkor a fiú még simán elhagyhatja, és a szülés is neki fáj

-a lányoknak havonta megvan és az nem kicsit fáj(legalábbis nekem)

-a fiúk kedvükre káromkodhatják magukat, de ha egy lány elkezd idegességében káromkodni az már undorító.

-a lányokat könnyebb kihasználni, és megerőszakolni is.


most így hirtelen ennyi jutott eszembe:) 15/L

2010. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
57%
A legjobb lánynak lenni, és szőkének, és akkor mindent lehet...:)
2010. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
lany. mindegy szoke vagy barna csak jo k....a legyen es egesz eleteben eltartjak....
2010. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem férfinak. Egy nőnek ott a munkája, majd munka után és előtt a házimunka nagy része, takarítás, főzés, mosás, mosogatás. Emellett a pasik elvárják, hogy a nő jól nézzen ki, ne legyen narancsbőrös, túlsúlyos, mert az ,,undi". Tehát egy nőnek tornáznia is kell egy héten legalább 4x1 órát(míg egy pasival elnézőbb a világ, ha van egy kis sörpocak, a narancsbőr ritkán fenyegeti őket). Majd ezek után legyen energikus szexistennő az ágyban... A gyereknevelésről nem is írtam, mert az engem még nem érint. Amúgy 25 éves nő vagyok és nem tud eltartani a pasim, ami nem az ő hibája, hanem a mai világé..
2010. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

mind a kettőre napokig lehetne sorolni az indokokat!

kedves kérdező te hány éves is vagy?

mert ha tízen x éves vagy akkor nem hinném hogy a gyereknevelést és a család fenntartást kéne hozni indoknak!

amúgy szerintem a nőnek is jó lenni de férfinak sem lehet rossz:) Mind a kettőnek megvan a maga "szépsége"....kivéve ha nem:)

2010. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ha csak ennyit szűrtél le belőle.
2010. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!