Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted lánynak, vagy...

Szerinted lánynak, vagy fiúnak jobb lenni? Indoklást is kérek (:

Figyelt kérdés
Nemet, kort írjatok.
2010. nov. 28. 12:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

szerintem mind a kettőnek jó lehet lenni!Az,pedig hogy a férfiak könnyebben találnak munkát ez hülyeség!

Ott van pl a hostes munka...Férfiakat nem is vesznek fel még a sör reklámozásához is őket vesznek fel....

Recepciósok 90%nő!És még sorolhatnám!A többiben igazatok van,de férfinak sem jó lenni mert ha csúnya vagy és nem tudsz ellene tenni akkor úgysem lesz rengeteg "csajod" és egyedül fogsz meghalni:)!

Vagy itt a 2. indok hogy férfinak miért nem ó lenni:nem valószínű hogy te leszel a 2. gordon ramsy,szóval ha nincs melletted egy nő akkor a rántottáddal és a számodra érthetetlen szakácskönyvekkel fogod leélni az életed!Ja és férfiként nem lehet vásárolgatni órákon keresztül!


A többiben igazatok van!:)

2010. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
65%

lánynak-nőnek könnyebb lenni!

-sokkal egyszerűbb a párválasztás, csak válogatni kell

-sok esetben könnyebben kapnak munkát. ahogy már említették hostess munka, ami diákmunkának jól fizet és szinte kizárólag nőknek van.

-egy csinos nőnél nem hátrány ha nincs jó anyagi helyzetben, míg egy férfi már el is áshatja magát

-nem értek egyet azzal, hogy milyen rossz a nőknek mert sminkelni kell és stb... hát egy férfinak se könnyű. konditerembe járni, ugyanúgy foglalkozni kell a külsőnkkel, legalább annyit.

-a női ruhákból, cipőkből, kiegészítőkből nagyobb a választék és olcsóbbak is.

-egy nő ha szép és csinos nem nézik, hogy márkás ruhákban van-e, a nők viszont megnézik a pasikon.

-a férfinak kell több pénzt keresnie nem a nőnek

-a férfinak kell megvédenie a nőt, ez néha bizony elég kínos helyzeteket tud szülni...


egy férfivel szemben sokkal több az elvárás aminek meg kell felelni!! vagy egyedül maradsz mint a kisujjad.

mindezek ellenére nem lennék nő, mert férfi vagyok. lehet, hogy nehéz, de ez valószínüleg így is van jól.

23f

2010. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%

Lánynak, mert (az előbbiekhez még):


A férfiakkal szemben még ma is sokkal magasabbak az elvárások. Egy lány lehet hisztis, nyűgös, ha akar, ráfoghatja, hogy ő nő, nehéz napjai vannak éppen, stb, és ezt a férfiak úgyse értik (tényleg nem...) Ha egy pasi kezd el hisztizni, az megagáz...

Járkálhatsz kézen fogva a barátnőddel, anélkül, hogy bárki odabagózna. Ha egy férfi teszi, akkor homokosabb, mint a Szahara. Egyébként a homoszexualitást is jobban tolerálják a nőknél.

még ma is csinálhat egy nő olyat, hogy otthon marad, és háztartást vezet, gyerekete nevel, míg a férj dolgozik. Fordítva megint nagyon gáz a pasira nézuve.

Egy nő bármikor jobban kifejzheti az érzelmeit, ugrálhat az örömtől, felsikíthat, valakinek a nyakába ugorhat az utcán, stb... egy pasi ugyanebben a helyzetben elég nevetségesen hat.

Ha egy nőveszélybe kerül, a férfinak kell megmenetie (ha együtt vannak) Bocs, de ha a pasi elbújik a nő mögé...:)))

A nőket kevésbé gyanúsítják bármi hátsó szándékkal. Ha ártatlan szemeket mereszt egy nő, máris elnézőbben bánnak vele, főleg ha férfival van szemben (vizsgán, főnöknél...)

Minden genetikai kutatás és egyebek ellenére még mindig a nők tartják fenn az emberiséget, és emiatt mindig is előzékenyeknek (kellene) lenniük) velük..

2010. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A fiúk adhatnak spermát=pénz:D
2010. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A nők eladhatják a petesejtjüket=qrva sok pénz!!!:D
2010. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem lánynak, lehet sminkelni (én spec. imádok), ruhákat stb. vásárolni, romantikus filmeken pityeregni minden kínos következmény nélkül. Mindig van pasi, szex a láthatáron, még próbálkozni sem kell. Én szeretek lány lenni! :)
2010. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

16:08

Én utálom a romantikus filmeket,pedig nő vagyok!!!

2010. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Öcsém,petesejt eladásról még nem is hallottam xD,de ez tetszik,majd mikor már túl vok 2 gyereken(vagy 1:D) akk eladom.Így még pénzt sem kell kiadnom fogamzásgátlóra.


De h a kérdésre is válaszoljak. Addig amíg egy ember nem tapasztalta meg mindkét nemet, addig sztem nem fog tudni konkrét választ adni.Sztem lánynak is meg fiúnak is lenni ugyanolyan jó. Mindkettőnek megvan a jó és a rossz oldala.


Mellesleg ha nagyon választanom kéne akk maradnék lány,csak mert imádok vásárolni,körmöt festeni,imádom az összes ruhám/sálam/cipőim,nagyon boldog tudok lenni ha valaki megdicséri a főztömet és szeretek aranyos,kislányos arcot vágni-ha valakit meg akarok puhítani:D


17/L

2010. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mivel fiú még nem voltam xD

22/L (párválasztásban, szexben tényleg egyszerűbb dolgunk van, de a másikat nem megszerezni, hanem megtartani nehéz, mindkét nemnél, így a dolognak nincs sok jelentősége.)

2010. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
lám-lám. nem gondoltam volna, hogy a szex és new yorkon felnőtt hölgyek beismerik, hogy bizony nehezebb férfinek lenni mint nőnek. ezen most kicsit le is döbbentem.....
2010. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!