Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 16 éves fiúnak szerintetek...

Egy 16 éves fiúnak szerintetek jó állna a félhosszú, vad rózsaszín haj? NEM rólam van szó!

Figyelt kérdés

egyik ismerősöm szeretné befestetni és megkérdezte a véleményemet, én azt mondtam aranyos lenne vele, de ti mit mondotok? mit szólnátok hozzá ha látnátok az utcán?


20/f


2010. nov. 23. 23:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most attól hogy valaki azt mondja egy másik emberre hogy aranyos, és az is azonos nemű, ettől miért lenne már meleg? mert ezzel még nem azt mondta, hogy huh de szeretném bevenni a számba a kukiját.... Amúgy a héten megcsináltatja a haját, már alig várom, tényleg jól fog kinézni:)
2010. nov. 24. 16:56
 12/15 anonim ***** válasza:
már nem azért de kinek áll jól a félhosszú vadrózsaszín haj?
2010. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
mondjuk annak akinek szép lányos a pofija?:) szerintem jól áll majd neki.
2010. nov. 24. 16:59
 14/15 anonim ***** válasza:
egy 16 éves srácnak szép lányos az arca? és rózsaszínra akarja a haját festeni? hát biztos nagyon jól fog kinézni... :D
2010. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

nem bunkóságból, de úgy beszélsz róla mintha a barátnőd lenne...

egyébként sztem ha valami extrém színre akarja befestetni akkor valami fiúsabb szint, mondjuk kéket válasszon, mer így tényleg sokan férre érthetik...

ja és fiú fiúra tényleg nem mondja hogy aranyos főleg nem ennyi idősen

2010. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!