Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 16 éves fiúnak szerintetek...

Egy 16 éves fiúnak szerintetek jó állna a félhosszú, vad rózsaszín haj? NEM rólam van szó!

Figyelt kérdés

egyik ismerősöm szeretné befestetni és megkérdezte a véleményemet, én azt mondtam aranyos lenne vele, de ti mit mondotok? mit szólnátok hozzá ha látnátok az utcán?


20/f


2010. nov. 23. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem hallottam még hogy egy fiú egy másik fiúnak mondja hogy aranyos.Na mindegy.Ha látnék egy ilyet az utcán?Semmit nem szólnék,ha neki ez így jó.Külsőségek alapján SOHA nem ítélek.
2010. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én csak egyet mondok: lol
2010. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jah és az adatok se 1-esből és 0-ból állnak hanem l betűből és o-ból
2010. nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ha egyszer ari lenne vele, akkor ari, nem számít a neme...
2010. nov. 24. 00:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm(fiú) volt hasonló haja: szőke volt,rózsaszínnel kombinálva,nem tudom pontosan hogy írjam le de neki nagyon jól állt:D
2010. nov. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Bu.ie vagy?
2010. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Így látatlanban nem igazán tudnám megmondani, hogy jól fog-e neki állni, de lehet, hogy jól fog kinézni. =)
2010. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha homoszexuális, akkor persze, hogy jól állna neki..

jaj, bocsika inkább ari lenne vele, hogy érts :-)

2010. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudtam h lesznek idióta magyarok is akik jönnek majd leszólni a kérdést.

Kérdező nekem volt türkiz átmenetes hajam.

Megnéztek vele de nem szóltak.

Aki am is extrém annak elnézik. De ha sport cipőbe meg mackónadrágban jár akk ne legyen rózsaszín haja.

18/F

2010. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ha együtt tud azzal élni, hogy legalább minden 2. ember leb*zizza, akkor csak hajrá... De valamiért még mindig az van a köztudatban, hogy a rózsaszín és összes árnyalata a legfemininebb szín.

Nekem nem tetszene, nem szeretem az ízléstelen ripacskodást, nekem jobban bejön a természetesség, de ha találkoznék vele, nem ez alapján ítélném meg, bár biztos néznék én is nagyot. :D

Ja és egy srác a másik srácnak tényleg nem mondja, hogy aranyos... Már ha te sem szereted, ha homokosnak titulálnak, okkal, vagy ok nélkül akár.

2010. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!