Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van az hogy 28 evesen...

Miert van az hogy 28 evesen ugy erzem vege a vilagnak. Ugy gondolom hogy nincs tobb idom, talan meg 2 ev?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert agyban még 18 éves vagy...
2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogy a világnak minimum 88éves kortól van vége és annál tovább felfele, kezdj el gyúrni, ha meg csajszi vagy futni és sportolni
2010. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én 19 évesen érzem így. :( Gondolom te is attól félsz, hogy most már megcsúnyulsz és öreg leszel. Vagyis én ettől félek, minden nap ez jár az eszembe, de teszek érte, hogy sokáig fiatalos maradjak. Pl.: nem iszok, nem cigizek, nem használok semmilyen arckrémet (mivel mind vegyszer) és hamarabb elöregíti a bőrt. Ezeken kívül sokat tornázok, futok, egészségesen táplálkozok és próbálok nőiesen öltözködni. Csináld te is ezeket. Meg érezd jól magad a bőrödbe, járj el szórakozni a barátaiddal, legyél mindig jókedvű. Ezektől sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben. :)
2010. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sorry egy mondatot kétszer írtam le. :)

(előző voltam)

2010. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyósom 62 éves és esküszöm jobban néz ki pár 30 évesnél. Nagyon fiatalos kívül-belül, pedig egyszerű is a városi mamákhoz képest és sok kencét sem használ. Szerintem az a titka, hogy - mivel sok dolga volt, - soha nem foglalkozott ilyenekkel, mint te!
2010. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17:18 epp az a baj,hogy szep vagyok es az alakom is nagyon szep.de ettol fuggetlenul is ugy gondolom hogy megvenultem.es hiaba is vagyok nagyon szep nem erek mar semmit nem vagyok olyan mint egy 20 eves lany.
2010. nov. 22. 22:33
 7/8 anonim válasza:

Tényleg felnőhetnél, ha mindezeket elmondod magadról akkor miért nem hiszed el ?!

Szeretném én elmondani, hogy nagyon jó az alakom, de folyamatosan azon vagyok, hogy jó is legyen!

Tűzz ki magad elé célokat és dolgozz azon, hogy elérd őket!


A 19 éves lány válaszadónak meg annyi, hogy totál hülyeség, hogy nem keni az arcát semmivel,kicsit utána nézhetne ennek- annak, vagy menjen el kozmetikushoz, aki majd felvilágosítja!

2010. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el! Pont olyan vagy mint egy 20 éves lány... sőt sokkal kevesebbnek tűnsz a soraid alapján......
2010. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!