Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyullad mindenféleképpen a...

Begyullad mindenféleképpen a köldök piercingtől a köldök, és ránőhet a bőr? és mennyi ideig fog fájni kb?

Figyelt kérdés
tegnap csináltattam és azt mondták hogy érheti víz,esténként betadinozzam és ne ijedjek meg ha gennyedzik meg lehet,hogy befog gyulladni de ne vegyem ki semmiféleképpen.Tegnap mikor fürödtem érte víz meg ma is..lehet baja?és ránőhet a bőr,mer olyan érzés hogy feszes körülötte viszont tudom mozgatni csak nehezebben mer fáj és félek hogy ránőhet a bőr kivenni meg nem akarom,ja és mértnem érheti víz?aloe verával is lehet kenegetni vagy csak betadinozzam?
2010. nov. 21. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozgasd gyakran! És fujd oxicortal az fertötlenit és nyulladás csökkentő hatása is van! És ne cseréld le és ne vedd ki addig még be nem gyógyult! Érheti tiszta víz de uszodába ne menj! Attól hogy feszes ne ijedj meg ez egy friss seb természetes, hogy feszes! Az egyémnek sem lett semmi baja pedig az házilag szúrt piercing! Ne aggódj nem lesz semmi baja! :)
2010. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én még olyanrol nem hallottam,h ránö a bör.érheti tiszta viz,de már tusfürdö meg ilyen kellékek nem!sokat mozgasd és sokszor fertötlenisd!nem lesz semmi baja:)
2010. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :):) egyértelműen nem mosom samponnal se szappannal a közelébe sem érek,de viszont amikor letörölném a kis gennyt akkor nagyon fáj,és hülyén megyek és alig bírok lehajolni:S aloe verával kenegettem tegnap este és tök jó lett,csak napközbe megint fájt:S
2010. nov. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!