Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez eredeti Swarovski nyaklánc?...

Ez eredeti Swarovski nyaklánc? Szerintetek érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 18. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem,ronda.
2010. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem. hanem h eredeti e és ennyi pénzt megér-e
2010. nov. 18. 18:40
 3/14 anonim válasza:

nekem tetszik:) és ha neked is, rendeld csak meg.

tudod, a Swarovskinak nagy neve van, de nem azért mert drága hanem éppen ellenkezőleg. ugyanis sima 'ablak'üvegből készítenek valami speckó csiszolással ilyen szép strasszokat.

2010. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen?:) én meg kicsit szkeptikus szemmel néztem, mert hogy írják h fehér arany bevonat, plusz swaro kövek... és csak ennyi... holott neten tizenezrekért találtam az ilyen láncokat.. köszi a választ! :)
2010. nov. 18. 18:49
 5/14 anonim ***** válasza:

nem szeretnélek lelombozni de csodaszép a nyaklánc, de eredetit nem kapsz ennyiért :// menj el estendbe márkabolt van ott és nézd meg az árakat. teljesen már az árviszony.

de ha ezüst is a nyaklánc attól még szép és még így is megéri szerintem. :))

2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

előző voltam

*westend

2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi. nekem is gyanús. most próbáltam megrendelni, és átutalással kérik a pénzt, nem küldik utánvéttel... hmmm... azthiszem hagyom
2010. nov. 18. 18:55
 8/14 A kérdező kommentje:
és tudnátok esetleg vmi jó bizsu vagy ékszer webáruházat ajánlani ahol szép dolgok vannak és nem drága?
2010. nov. 18. 18:59
 9/14 anonim válasza:

nem fehéraranyból van, hanem az csak a bevonat. sima arannyal futtatott lánc 900ért kapható.

és a webboltok legnagyobb előnye, hogy mindig sokkal olcsóbb mint az üzlet, én imádom:)

2010. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szval aztmondod érdemes innen rendelnem, meg előre átutalni a pénzt stb... ?:S
2010. nov. 18. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!