Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom magam, én vagyok a...

Utálom magam, én vagyok a világon a legrondább. Szted is?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem lehet mindenki szép annyival egyerűbb lenne. De az a legrosszabb hogy a fiúkat csak a külső érdekli. (tisztelet a kivételnek). Szerintetek min kellenne változtatnom? (fogyókurát már csinálok) [link]
2010. nov. 11. 15:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%

Osztom az utolsó véleményét.Egy magamutogató kis ribi vagy..Ja! És tényleg nem vagy szép..Már ez a viselkedés is rondává tesz téged...

tényleg szánalmas..

2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem érzem magam beképzeltnek...mert nincs mire...és az egy dolog h a képen mi látszik de amugy naon visszahutódó vagyok..a képeket pedig hülyülésből csináljuk és nem azért h le.... miatta és megint modnom h nem érzem magam szépnek és nem az egomat akarom növelni...de azért kössy a véleményeket
2010. nov. 11. 16:29
 13/33 anonim válasza:
62%
ha a képedrol mindenki elmondta h milyen szexi vagy rajta, mi a f@sznak irsz ide, egy hulye kis ribi vagy
2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
55%

A kérdező kommentje:

egyáltalán nem érzem magam beképzeltnek...mert nincs mire


Igazad van.Nincs mire,mert nem vagy nagy szám...

Mikor jöttök már rá,hogy az ilyen képek felrakása azt sugallja,hogy nem vagytok mások csak rib@ncok...

De ha ez akarsz lenni,akkor bocsi..

2010. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
Ha annyira csúnyának találnád magad nem pózolnál így mint egy idétlen kis k*rva.
2010. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas vagy leginkább. persze csúnyának tartod magad aztán úgy pózolsz a kamerának mint egy ribi... na neee :) ha én csúnyának tartanám magam nem tenném ki ide a képem..erről ennyit.
2010. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
jaj mikor értitek már meg hogy ezek a képek nem azért vannak hogy...megmutassuk mink van meg ilyenek hanem azért mert 1 midnenkinek ilyen van miért maardnánk le 2 hülyülni jók 3 a fiuknak ez kell 4 unalom ellen sem rossz dolog....
2010. nov. 11. 16:35
 18/33 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazatok van emrt ezekből a képekből elhet az jön le...de én azért nem ribiznék le skit addig amig én is ugyanilyen dolgokat csinálok....mert azért sztema ami fiatolok közül ritka akinek nincs ilyen képe
2010. nov. 11. 16:37
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor én a ritkasághoz tartozom, mert nincsenek ilyen képeim ;)
2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
ja, nem alaptalan feltevés...
2010. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!