Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » érdemes piacon parfümöt venni?

érdemes piacon parfümöt venni?

Figyelt kérdés

britney spears mysterious 15mml 1200ft :É

nagyrá az esély h nem is eredeti?:/


2010. nov. 6. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Piacon tuti, h gagyit sóznak rád! Ennyit ez meg nem ér!
2010. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az eredeti másolatát kapod meg. Teljesen ugyanolyan a kettő csak az 1200Ft az eredeti meg 4500Ft. Érdemesebb piacon megvenni mivel nekem volt egy C. Aguleria eredeti és egy másolat és a kettőnek pont ugyanolyan illata volt. Még a külseje is ugyanolyan volt. Én megvenném:):)
2010. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Az egy dolog, hogy hamisítvány, de ki tudja, hogy milyen minőségű anyagokból állították elő, mi került bele, milyen bőrreakciókat esetleg allergiát okoz ha érzékeny vagy. Inkább válogass a kevésbé nagy márkák közül és vegyél olyat ami tuti eredeti, esetleg még avont is, jobban fogsz vele járni mindenképpen.
2010. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, az illata valóban olyan lesz mint az eredetié vagy hasonló. Viszont szerintem körülbelül 10 percig marad meg rajtad az illata. Nekem ez a tapasztalatom a gagyi parfümökkel kapcsolatban.

20L

2010. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
előző nekem volt egy másolatom ami egy egész napon át tartott. Azért mert neked nem mükszik az orrod az már más dolog...-.-
2010. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénzem 10-20 ezres parfümökre. :D Ugyhogy vagy piac vagy ilyen noname parfümök.
2010. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Erre van egy nagyon találó mondat amivel teljes mértékben egyetértek: "nem vagyok olyan gazdag, hogy hamis parfümöt vegyek..." :)
2010. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:d
2010. nov. 7. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:

fú pont engem is a napokban kezdett ez foglalkoztatni,h vegyek e piacon.

én sok helyen olvastam,h megéri és h nem kamut adnak teljesen ugyanolyan minőséget.

Általában aki leszólja az csak "hallotta valahonnan h sz*art sem ér" de aki azt mondta,h jó ,azok saját tapasztalatból mondták.

Én mér ázsia centeren gondolkozom.. ott is van néhány helyen eredeti.

majd írd meg h végül vettél e:)

amúgy melyik piacra gondolsz?

2010. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem aztán nemvettem meg. nagykátai piac am :'D . deaztán írj ha esetleg te vettél;)(:
2010. nov. 11. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!