Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?

Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]

Csak őszinték válaszoljatok...! negatív és pozitív kritikát egyaránt elfogadok! :D:D


2010. nov. 6. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

szerintem szép vagy :)

max. hogyha én te lennék akkor másképp hordanám a hajam :)

2010. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi:) Milyen haj állna szerinted nekem jól?
2010. nov. 6. 12:34
 3/28 anonim ***** válasza:
22%
12/egytucat. Modellnek jó lennél, mert nincs jellegzetes arcod. Senki nem jegyezné meg az arcodat...
2010. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szépek a fogaid. Viszont a szemöldököd nem tetszik, mert túl vékony. De összességében szép vagy.:)
2010. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
örülnék ha így néznék ki.:)
2010. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2010. nov. 6. 12:45
 7/28 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy:), én a te helyedben megnöveszteném a hajamat, és azt a nagy karika fülbevalot elfelejtém..:)):))
2010. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

Stílusod alapján: van benned egy vonóval...? Nem zavar, csak kíváncsiság. Nagy karikafülbevaló, ízléstelen kereszt...

A ruháid nem állnak jól. Az arcod is elég fura a képen, de baj nincs veled. A hajadnak kéne valami fazon szerintem, meg elég betegesnek is tűnik így képről... olló neki!

De tényleg semmi rendhagyó nincs benned. Se csúnya, se szép. De tetszik, hogy nem látom a melled és kacsacsőröd sincs. Meg vidámnak tűnsz. :D Összességében egész szimpi vagy.

2010. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Aki szerinte nem szép ez a lány, az egy idiota..Miért mi a szép? Az agyonfestett haj, meg a 3 tonna smink szoláriummal, hogy a piercingről már ne is beszéljek..Nagyon szép vagy, de a fülbevalot és azt a keresztet tényleg felejtsd el!
2010. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm megint csak! :))

Igen, van bennem "vonóval", de szerintem nem ízléstelen a stílusom, persze mindenkinek más az ízlése.


[link]


itt van még egy kép rólam.:)

2010. nov. 6. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!