Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted szép vagyok? Írj!

Szerinted szép vagyok? Írj!

Figyelt kérdés

Tetszem? Szerinted hány éves vagyok?


[link]

[link]

[link]


2010. nov. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
88%
Látszik, hogy nem igazán vagy igényes, és az is, hogy elég nagy önbizalmad van, hogy kiteszed ezt a képet, ahol egy hatalmas nagy seb ékeskedik a szádon. Amúgy nem lennél csúnya, szép az arcod, és az alakod, de a bőröddel mindenképpen csinálj valamit, mert valami borzalmas. Amúgy olyan 17-20 évesnek nézel ki. :)
2010. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
75%

Előnytelen a kép, mert alulról van fotózva. Senkinek nem áll jól, ha 2x akkora lesz az álla, meg ha be lehet látni az orrlyukán keresztül a tüdejéig.. De a többi kép is elég előnytelen, az életben valszleg jobban nézel ki. A szemölcs meg tényleg szemvonzó.

Amúgy mi köze van a kinézetednek a jóképű pasidhoz? ez aztán a szerelem.. a jóképű pasidnak csak egy gyönyörű nő lehet a párja.. ja.

20on évesen elég gáz a kérdésed maga és a válaszaid is, melyekkel azt próbálod sulykolni, hogy milyen szép vagy.

szánalom.

2010. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Bocsi:-D

Amúgy a válaszaidban csak az volt ciki, hogy ha jó képű pasid van, akkor nem lehetsz átlag...

Nem vagyok egy nagy szám, mégis volt qrva jóképű pasim...

2010. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy szép, sőt, sajnos ronda vagy. Plusz igénytelennek és ápolatlannak tűnsz a herpeszeddel, zsíros, formátlan hajaddal, és a fénylő bőröddel.

Az öltözködésedről ne is beszéljünk.

2010. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
67%
undorító vagy. minimum 50 de az a legminimumabb és akkor még kedves voltam
2010. nov. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
54%
a jóképü pasid is olyan gyönyörűséges lehet mint te. szánalmas vagy és undorítóak vagytok mind a ketten úgy ahogy vagytok. összekötni és belőni őket a dunába. azonnal!!!
2010. nov. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad! Szegény lánynak így is elég baja lehet, te meg kirakod ide! Nem szép dolog más előnytelen kinézetével viccelődni!
2010. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Szerintem azért itt sokan túlreagáljátok...

És írta, hogy nem herpesz, hanem szemölcs.

50... Azért nem kéne átesni a ló másik oldalára.

Jó, nem a legszebb, de a szemölcsöt (amiről nem tehet, mondjuk le lehet szedetni szerintem) és a pattanásokat leszámítva az alap kinézete tök átlagos. Bőrhibái meg mindenkinek vannak szinte, csak persze 1 kg alapozó csodákra képes.

A képfeltöltős voltam.

2010. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

ha van pasid(állítólag jóképű ),akkor minek kérdezed tőlünk,hogy szép vagy e?:DDDD

LOL.

csak nehogy felkerüljön fuckyeah-re...;)

2010. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy nem vagyok kamu...-.-

Köszi a retusált képet! Tetszik!

2010. nov. 8. 13:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!