Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szeretnél valamit, de nem...

Ha szeretnél valamit, de nem telik az ikonikus eredetire, veszel hasonlót?

Figyelt kérdés

Nem hamisítványra gondolok természetesen!


Példa. Tetszik az X táska vagy kocsi, vagy óramárka, konkrét modellje. Nem telik rá. De nem is veszel hamisítványt, hanem veszel másik márkától, valódi, komoly márkától, egy hasonlót.



okt. 20. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Megveszem a hamisitvanyt. Szinte mindenbol hamisat viselek.
okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
NEM. Vagy eredeti, vagy semmi. De eredetit nem veszek, mert túlárazott, minden minöségi háttér nélkül.
okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. De sosem kötsz kompromisszumot? Pl. Tetszik a 2 üléses, kabrió. Nem telik Ferrarira, de egy BMW-re, vagy MX-5 Mazda belefér. Vagy Rolex Submariner búváróra helyett, Longines vagy Seiko márkájú búvár modell. Vagy nem akarsz 250.000-ért parfümöt, vagy napszemüveget 300-ért,...


DE NEM HAMISAT!

okt. 20. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondhatni a táskám hasonlít az ikonikus Birkinre, de mégsem azért vettem meg, hanem mert szép volt és bőr. Ugyanez történt egy sállal, utólag tudtam meg, hogy Versace mintájára készült. Az én válaszom ezért inkább a nem felé hajlik, mert célzottan nem keresek ilyen termékeket, azt veszem ami tetszik, és belefér a keretbe. Nem is nagyon vizsgálódom olyan dolgok között, ami nem az én pénztárcámhoz van szabva.
okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Persze, sok olyan cuccom van (ruha, cipő, táska, ékszer) amit méregdrága darkos márkák forgalmaznak, de amúgy ugyanúgy műbőr és bizsu, csak a márkajelzést fizettetik meg. Hasonlókat simán megveszek kisebb márkától vagy Sheinről és vicc, hogy java részük nem vagy nem sokban marad el minőségben a nagy márkától, cipőben nem egy veri a drágát.
okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj!

Nekem nagyon tetszik a Porsche 356 speedster, na de a replikát sem tudom kifizetni!

Akkor mi is a kérdés?😜

okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Kivéve, ha nagyon rossz a minősége. Én sosem a márkát nézem, hanem az ár/érték arányt.
tegnapelőtt 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!