Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő otthoni körmösnek segítség?

Kezdő otthoni körmösnek segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Otthon csinalom magamnak a kormeimet, mar tul vagyok az elso proban ami viszonylag jol sikerult, 2 hete szepen tartanak is a kormeim, viszont lenne 1-2 kerdesem az elozo lakkozasbol tanulva.


-Ha festeni szeretnek, matricat rakni vagy gyongyoket rakni stb, le kell torolni a ragacsos reteget, vagy esetleg egy vekony top coat retegre kell? Hogy csinaljatok a painting reszet hogy ugye megmaradjon a szin es ne is mosodjon el, matricak is ra ragadjanak teljesen?


-ha a top coat-om kicsit ragacsos lett, az miert lehet, vastagon kentem fel? Letoroltem vegul a ragacsos reszt cleanserrel, de sajnos kicsit matt lett tole azon a teruleten,mashogy nem tudtam megmenteni.



tegnapelőtt 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Írd le pontosan, hogy milyen termékeket használtál.

A lakklemosó nem alkalmas fixálásra, mert mattíthatja a felületet. A fixálóban alkohol van.

tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!