Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösnél ha lemondjátok az...

Körmösnél ha lemondjátok az időpontotokat megszoktátok indokolni, hogy miért?

Figyelt kérdés
Vagy csak megírjátok, hogy bocsi nem tudok menni, szeretném lemondani az időpontot? Természetesen nem az utolsó pillanatban mondanám le. Műkörmöm van most, nagyon szép, de őszintén baromi kényelmetlen.

2023. aug. 26. 20:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem. Főleg üzenetben nem magyarázkodnék de nem is elvárt dolog egyáltalán, főleg ha időben lemondod.
2023. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta járok a körmösömhöz, jóban vagyunk, úgyhogy biztosan megindokolnám. Egy szinte idegen embernek viszont felesleges magyarázkodni, elég az, hogy bocs, nem tudok menni.
2023. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a körmösömnek miért nem tudok menni. Nagyon régóta járok hozzá, szóval tudtam elmondhatom neki a problémám, főleg mert mindig időben szóltam. De magyarázkodni sem kell, csak mindenképp szólj időben, hogy ne szúrj ki vele. Sok körmösnek ez pozitívum, jobb mintha csak úgy nem jelennél meg.
2023. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elmondtam miért mert nagyon régóta ugyanoda járok. De természetesen nem kötelező.
2023. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kényelmetlen, és meg akarsz szabadulni tőle, akkor ne mondd le az időpontod, csak szólj a körmösnek, hogy töltés helyett leszedetni szeretnéd.
2023. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-össel értek egyet. Mondd azt neki, hogy szeretnéd leszedetni de azt is időben, hogy esetleg előbb oda tudja hívni az utánad következőt vagy ha utolsó vagy, akkor talán még valaki befér utánad.
2023. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!