Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem h.ulyeség a...

Szerintetek nem h.ulyeség a Glamour-napi kuponozgatás?

Figyelt kérdés

Indításként közel 3000 ft a kupon.

Egyszerre több termék kuponos áron kapható, de egyébként ezek a termékek év közben többször is le vannak árazva vagy akciózva ugyan ennyire. Komolyan ennyit lehet vele spórolni? Előttem a Rossmannban vittek vagy 6-8 liter öblítőt, de mégis mire fel ez a betárazás?

Ugyan ennyire szokott nem kuponra leárazva lenni a Pennyben, vagy még olcsóbb is...


tegnap 20:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Teljesen igazad van

Idén én sem veszek már, egy nagy baromság.

Év közben is vannak ugyanilyen jó akciók, hanem még kedvezőbbek.

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Év közben is ugyanúgy rabolnak ezek a betározós emberek. A vicces mikor valami nagyon haszontalan dolgot vennék teszem azt egy drágább gint, és pont akciós. Minden más dugig van a polcon de az full üres.. Csak mert 20%:D Ez az üzleteknek remek biznisz de azon kívül tényleg nincs sok értelme. Ott ahol régóta nézek mondjuk ruhát de túl drága, ott pl jól jön két évben egyszer.
ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ha csak egy oblitot vesz valaki akkor nem eri meg a 3000 ft. De mi pl tavaly igy vettunk uj mosogepet, 50 szzaalekkal leertekelt hutot, szonyegeket.

Illetve mi 5en éljnk egyutt, oriasiak a haztartasi kiadasok. Sokat segit hanilyenkor fel evre elor emegvesszuk mert tizezreket sporolunk mososzeren, tusfurodn, fogkremen.

ma 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olcsóbban is be lehet szerezni a kupont, nem csak a glamour újsághoz van, az tényleg elég drága. De ha valaki nem 1-1 dolgot vesz, akkor simán visszajön az ár. Van pár dolog, amire egész jó akció van, de a többségre valóban csak 20-25%-ot adnak, ami tényleg van évközben is bármilyen kupon nélkül. Viszont számomra az előny, hogy ilyenkor egyben meg tudok venni minden drogériás terméket a fogkrémtől a mosószerig fél évre úgy, hogy minden egyszerre akciós és utána nem kell ezzel foglalkoznom. Így nekem megéri.

Az öblítőre amúgy 40% kedvezmény van (legalábbis amelyiket én néztem), valószínűleg azért vettek belőle annyit előtted. Ha elfér otthon, miért ne tárazhatna be. Ennél olcsóbban nem igen fog találni.

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!