Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretik...

A lányok miért nem szeretik már az izmos, szálkás felsőtestet? Kiment a divatból?

Figyelt kérdés
ma 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szeretik.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A szépség mindenkinél más jelent. Páromnak izmos, szálkás teste van. Ha neked is ilyen van, de mégse kellesz senkinek, akkor nem a külsőddel van a probléma.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Vékony sportos nőként is csak azt szeretem.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem az izmos, szálkás felsőtestet nem szeretik, hanem azt, ha a felsőtest kidolgozásának aránya egyenes arányban van az agy méretének csökkenésével.
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
#4 kövér emberek szeretik azt képzelni, hogy ha már nem néznek ki jól, legalább okosak meg kedvesek. Hát nem. Izmos sportos emberek között ugyanolyan arányban vannak értelmesek, mint a kövéreknél, sőt szerintem egy értelmes embernek alapból tudnia kell, hogy milyen fontos a sportolás…
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt szeretem.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Akkor ez rád nem vonatkozik, amit írtam. Sok agyad nem lehet, ha nem értetted a válaszom.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!