Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fog kinézni, az első...

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan fog kinézni, az első töltés után?

Figyelt kérdés

Szinte papírvékony a felső ajkam, mikor mosolygok, teljesen eltűnik, nagyon zavar, ezért úgy döntöttem, hogy töltetek bele, 1ml-t szeretnék.

De ilyenkor, ennyire vékonyszájból lehet még szép formát kihozni?

A hölgy, akivel konzultáltam E.p.t.q. anyaggal dolgozik.

Nektek van valami tapasztalatotok ezzel az anyaggal?



#ajaktöltés #E.p.t.q.
szept. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Az anyag egy dolog, csaj munkáit linkeld.



Szép lassan haladj, türelmesen. A kezdeti időben fel lesz dagadva, szóval picit nagyobb lesz, mint a végeredmény. Így látod kb hol leszel kövi alkalomra, picit meg is tudsz állni, nem azonnal juttok el 0ról 100ra.

szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha egyszer elkezded, nem lesz megállás.
szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2, Miért ne lenne? Ne beszélj butaságokat, a legtöbb ember nem megy túl a határokon.
szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék túlzásba esni, de tényleg szükségesnek érzem, utálom azt, hogy mikor mosolygok, szinte eltűnik a felső ajkam..

Attól viszont tartok, hogy teljesen felfog szívódni..

Sok embertől azt a visszajelzést kaptam, hogy az első töltés sosem marad meg...

szept. 16. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Megmarad, csak mint már említettem, ha tűvel megszúrkálnak, általában duzzanat keletkezik.

Ha ez lelappad, akkor fogod látni a végleges eredményt.


És mivel inkább picivel kezdenek, a nem drasztikus gyógyult eredmény sokan nem veszik észre. Vagy annyira beépül a testképbe, hogy azt hiszik az emberek ez volt az eredeti állapot.

szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!