Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány hetente jarjak kormoshoz?

Hány hetente jarjak kormoshoz?

Figyelt kérdés
Most megyek eloszor mukormot epitettni, es nem tudom h hany het utan menjek majd toltesre. 2-3-4? Ha valakinek van tapasztalata irja meg kerlek. Es szivesen elfogadok tippeket elso alkalomhoz is. A kormom milyen hosszusagu legyen? Es ha egyik kormom teljesen letort arra attol meg tud epiteni a kormos?

jún. 24. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, hogy milyen gyorsan nő a körmöd, mennyire könnyen esik/válik le. Én 4-5 hetente szoktam menni, mert nekem viszonylag lassan nő. Tök mindegy milyen hosszúságú körömmel mész, majd ott megigazítják, ha valaminem stimmel. Ha teljesen letörik egyik, akkor visszaépítik arra a hosszra, amin a többi van.
jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

1, anyagiak az elsődleges.

A műköröm alkalmanként simàn 8-15k.


Töltés olcsóbb, nyilvàn.


2, csak olyat csinàltass, ami neked tetszik.


3, a hossz alapvetőem befolyàsolja a törésre való hajlamot. Pl, ha megnézel egy fizikai munkàs nőt, nekik van makd a legrövidebb. A gymrat suncikkal versenyeznek.

A hosszúkarmos cicababàk,sajnos, nem sajnos, hàt ők max egy pénztàrgépet kezelnek, vagy pötyögnek a melóban.


Fontold meg, nézz az adott körmöstől referenciàkat.

jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat majd meglatod. En 3 hetente szeretek jarni, de sokszor ugy jon ki, hogy kesobb tudok menni, mert csak ugy talalunk jo idopontot. 4 hetes lenoves nalam mar elegge latvanyos ugy oszinten szolva :D


Egy ugyes kormos barmit megold. Nekem relative pici maga a koromfelulet is, kb mint egy 5 eves gyereknek. Rovid is, ragtam is. Meg erre is gyonyoruen tud epiteni a kormosom.

Mivel en a kisfiammal vagyok itthon most, en rovidebb kormomet kerek, hosszu nem praktikus. De most probald ki, nekem is volt hosszabb, mert ki akartam probalni milyen, szenvedtem vele nagyon, legkozelebb rovidebbet valasztottam aztan csokolom.

Azert tulelheto.

jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy milyen hosszusagu legyen a kormom azt ugy ertettem h amivel odamegyek, a sajat kormom mekkora legyen
jún. 25. 12:09
 5/6 anonim válasza:
2 hét+1-2 naposan szoktam menni, gyorsan nő a körmöm, nekem 3hét után már csúnya.
jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Imádom, ha egy nőnek picit lenőtt a körme (1-1.5 mm)...olyan ribis.
jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!