Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZÜLINAPI AJÁNDÉK: Ötletek?

SZÜLINAPI AJÁNDÉK: Ötletek?

Figyelt kérdés

Egy könyvet szeretnék írni a legjobb barátnőmnek, kettőnről...(az emlékeinkről, miért szeretem meg ilyenek)


De két oldalban le tudtam írni az emlékeinket...

Adnátok ötleteket, hogy mit lehet még írni ilyen könyvbe ?


Esetleg rajzok, vagy képek?


2010. nov. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem, ha ilyen könyves dolgot akarsz, akkor ezt:

nyomtass ki közös képeket, meg kiskorit róla is, rólad is. az első oldalon lehetne a két kiskori képetek, a többin meg a közösek. alá, mellé, fölé, ahol jól néz ki, meg idézetek.

Magát a könyvet úgy csinálnám, hogy színespapírra ragasztom őket, az idézeteket meg színes (arany-ezüst-fekete;amilyen szín jól mutat az adott lapon) tollal írom.

A borítót megcsinálhatod ragasztott kagylókból, vagy valami ilyesmiből, de az is jó lenne (ha van a közeletekben), ha egy anyagra nyomtattatnál (szitanyomás) közös képeteket, és azzal vonnád be a kemény fedőlapot (pl. régi könyv,vagy kartonpapír).


Összefűzni meg úgy tudod, ha van olyan lyukasztód, vagy mid, :) két lyuk a szélén a közepére, és hímzőcérnával (sok kis szál) összekötöd.


remélem érthető volt és segítettem:)


én ezt a szüleim 20. házassági évfordulójára csináltam meg.


20Ł

2010. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mindent irj bele: hogy ismerkedtetek meg, miylen volt róla az első benyomásod, mitől lettetek ilyen jó barátok, miket éltetek át együtt, hol voltatok együtt, milyen csinyeket követtetek el együtt... Minden kis apró részlete, és attól tuti hogy több mint 2 oldalba fog kijönni. Egyébként szerintem rajzolhatsz is bele, annak mégjobban örülne :)
2010. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem pedig mindezt kiegészíthetnéd mással is. Én is ilyesmi könyvre készülök, csak én az anyukámnak.

Például ha van egy törzshelyetek, ahová mindig eljártok, akkor a könyve ragaszthatnál egy kis térképet, amin az összes ilyen pontot bekarikázhatnád pirossal. Képek kettőtökről, meg olyan dolgokról ami összeköt titeket. Pl. ha mondjuk 5 éve 1 fiú tetszett nektek, akkor őróla, vagy ha vannak a tárcádban olyan emlékek mint pl. az első közös mozijegy, egy nyugta abból a cukrászdából ahol 3 sütit is megettetek, szóval ilyesmiket. Vagy újságcikkeket akár abból az időből mikor először találkoztatok! Nem nehéz ilyet találni. Vagy a könyv végébe mellékletként betehetnél egy CD-t, amire mondhatnál neki valami szépet a barátságotokról. Vagy verset is írhatnál bele néhányat, ami az őszinte barátságról szól. Ilyen is rengeteg van.

Remélem tudsz ezekből valamit hasznosítani:))

2010. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen albumszerű lesz, és elbír a papír fotókat, akkor nyugodtan nyomtass ki fotókat kettőtökről, ragaszd bele (vagy rakhatsz képeket bármiről, ami eszedbe jut róla, és az azokkal kapcsolatos élményeket is leírhatod, vagy írhatsz hozzá vicces képaláírásokat, aranyköpéseket-csokipapír, kedvenc sztárról kép, térkép, brosúra vmi helyről, ahova együtt mentetek stb.)... amit még meg lehet csinálni ahhoz, hogy beteljen a füzet/könyv, hogy szellősebben írni, és ide-oda random díszeket tenni (vastagabb kartonból kivágott virágokat, csillagokat stb.)...
2010. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj le sok közös élményt, hogy mit gondolsz róla, ragassz bele közös fényképeket, írj bele szép idézeteket, ragassz bele matricákat, rajzolj neki bele szíveket...:)
2010. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!