Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a lábammal? NEM...

Mit kezdjek a lábammal? NEM KÉREK PERVERZ PRIVÁT ÜZENETEKET

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Táncos vagyok így így néz ki a lábam. Igazából nem fáj, de esztétikailag borzalmas. Pedikűrnek nem látom értelmét, mert úgy is szét fogom táncolni megint. Mit csinálnátok a helyemben?



júl. 24. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

miben táncolsz?

mezítláb ilyen "balett cipőben" (nem tudom mi az 😅)?

vagy zokni + cipő?

az itt a gond hogy beizzad és a nedvességtől hámlik a bőröd. Ha sokat vagy vízben (strand), ott is ugyanez történik

júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valóban a tánc és az izzadság okozza. Esetleg egy erre való kenőcsöt érdemes beszerezni illatszerboltból, vagy gyógyszertárból.
júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Puha Balettcipőben táncolok általában, de gyakran állok spicfre és magassarkúban is szoktam.
júl. 24. 13:57
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Hát a te lábad az enyémhez képest még istenes. Szintén balett. Én elengedtem. Mivel a bőrkeményedést nem szabad teljesen leszedni, hetente kicsit meghabkövezem, kenek rá krémet. A sebeket kezelem. A körmökre itthon csinálok géllakkot, mert észrevettem, hogy azóta nem repedt be a körmöm mióta van. A csapatomból többen pedikűröshöz járnak, lehet hogy érdemes lenne szakembertől tanácsot kérni de alapvetően a táncosok lába ilyen. Ideiglenesen meg lehet reparálni de utána úgyis ugyanúgy fog kinézni, max szinten tartani lehet ha sikerül elkapni az egyensúlyt a használható és az esztétikus láb között.
júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es szerencsére még csak kezdő balerina vagyok, azt inkább hobbiként csinálom így nimcsen spicc cipőm. inkább társastáncolok de azt is balettcipőben mert kényelmesebb tudjátok. Ugys ott is a súlypint inkább a talppárnácskán van vagy hogy hívják, nekem ettől lett bőrkeményedésem.
júl. 24. 14:13
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
#5. A társastáncos cipő se semmi azért, van nálunk is aki pluszban csinálja, nem irigylem az ő lábát sem. Amondó vagyok, hogy találd meg a megfelelő krémet, amivel tudod kezelgetni, a felületét pedig rendszeresen reszeld vagy habkövezd de nem teljesen simára, mert akkor fájni fog és újra meg újra kitöri a cipő. Egy kis réteg bőrkeményedést hagyni kell, mert az védi a lábat de ha a teteje sima akkor nem lesz ronda.
júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem a képeket. Lábak. És? :D Semmi furát nem látok rajtuk, de lehet, erősebb szemüveg vagy jobb monitor kéne?
júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig simára reszelem,viszont hagyom,hogy kemény legyen,mivel úgy jobb mezítlábazni.
júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Új, szegény... Az 1. kép szerinti helyzet a legrosszabb: szerintem érdemes lenne elmenned egy bőrgyógyászhoz, aki megfelelő kenőcsöt, esetleg gyógyszert írna fel, valószínűleg a pihentetést is erősen javasolná.
júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki keményen nyomja, az egészen gyomorforgató eredményeket érhet el, Még át lehet nyergelni valami lájtosabb kínzásra :)

[link]

júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!