Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dove reklámokban miért nincsen...

Dove reklámokban miért nincsenek már egyáltalán egészséges nők?

Figyelt kérdés
Tényleg már itt tartunk, hogy a normálisaknak kell magukat szégyelniük?

#reklám #Dovw
júl. 20. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Értem mire gondolsz, de attól, hogy valaki kövér, még nem egészségtelen, és ettől nem lesznek a vékony nők automatikusan szégyellnivalók.
júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig de! Az elhízottság népbetegség. Azaz betegség
júl. 20. 22:59
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez érdekes kérdés, mivel azt hangoztatják,a kövérség népbetegség. Akkor most hogy is van ez ?
júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Antiszociális lény ***** válasza:
89%

Azért van ez, mert a "másság" elfogadását tolják mindenhol, a csapból is.. legyen az akár testi, szexuális, bőszín vagy bármi ilyesmi. Ezért ilyenek a reklámok, ezért ilyenek a sorozatok, filmek. Ezért jelenik meg csomó helyen ez.


De most egyébként nem rohadtul mindegy neked, hogy milyen nőkkel van reklámozva egy termék? Kevésbé jó a termék, hogy teltebb nőkkel van reklámozva? Én is láttam a reklámot de engem egy kicsit sem zavar.


Az elhízásnak pedig vannak fokozatai.

júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincs a többi reklám tele általad normálisnak titulált nőkkel? A Dove reklámot is sajnálod a nagydaraboktól?
júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem általam van normálisnak titulálva a szép test, hanem orvosok által is. Boccs...
júl. 20. 23:11
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az anorexia is biztos orvosok által leírtan normális 😎
júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
72%
Szomorú, hogy reklámokra élvezkedsz. De ha csak ez jutott, és máshogy nincs lehetőséged szép női testet látnod, megértem, hogy frusztrál.
júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
72%
Azért, hogy a hozzád hasonló frusztrált kisp*csű majmok fröcsöghessenek a gyakorin, mert nem jutott nekik húsos p*nci.
júl. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
72%

Azért Kérlek szépen mert végre a reklámkészitők is rájöttek arra hogy létezik az a szó hogy: ELFOGADÁS.

Attol mert valaki teltebb még ugyan olyan egesszéges es szép is mint a nem teltek.

Néz körbe a vilagban mennyi gyülőlet van es iskolákban is hogy.pl mint Te is piszkaljak a masikat mert pl nem BARBI alakja van nem iphoneja van szegeny stb..Ezert probalnak kicsit végre az elfogadasra sugallni a reklámokban is végre..

Nekem tök mindegy hogy reklámozzak es milyen mert ugyan ugy megnézem es nem bánom hogy teltebb .

júl. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!