Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glow up tip vékony, csontosabb...

Glow up tip vékony, csontosabb, maszkulin kinézetű nőnek, aki nőiesebb és szexibb szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Karakteres arcom van, sötét szemekkel és hajszínnel. Tipikusan olyan vagyok, ha nem ruhát/szoknyát veszek fel, vagy színeset, akkor nagyon fiús.


Példát hirtelen nem tudnék felhozni, mert nem jut eszembe senkinek a neve, de oroszlán a horoszkópom. Nekünk tipikusan maszkulin az energiánk, biztos van ilyen ismerősötök.


27N


júl. 20. 11:22
 1/3 anonim válasza:
67%
Énis elég masculin vsgyok. Robosztusabb vastagabb csontozatot orokoltem, széles a vállam, felsotestem is, izmos vagyok meg picit nagyobb ferfias erezett kezem hosszu ujjakkal. Az arcom is Baromira fiús a csontozata meg a formája. Énis nőiesebb szeretnék lenni folyton beszólnak amikor nőiesen oltozok, és nagyon rosszul esik. 20L
júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom és sok sikert!

Nekem volt szőkítve a hajam és dobott rajtam, de nem sokat. Sheinről rendelek majd tape in hajat, bár kétlem, hogy a hosszú haj olyan nagyon sokat dobna rajtam. Nekem se valami keskeny a vállam és szintén erős a csontozatom.

júl. 20. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szívesen segítenék de nehéz úgy, hogy nem tudlak elképzelni. Elsőre a maxiruha ugrott be nekem. Szerintem minden nő számára létezik olyan ruha ami kiemeli az előnyös tulajdonságait. Egy jó szemsmink, akár nagyon kevés is változtathat optikailag annyira, hogy igézőbb legyen a tekintet. Ajakkontúr.. megfelelően ívelt szemöldök.. egy jó frizura, nem feltétlenül kell szerintem hosszú. Félhosszú ide oda dobálós frizurák pl. nagyon femininek tudnak lenni. Kis pirosító optikailag lágyíthat a vonásokon.

Bizonyos edzésformák segíthetnek kialakítani nőiesebb alakot.. illetve a nőies mozgás elsajátítása.. ezek mindenkin csak javíthatnak. Ha úgy érzed, nem írtam f.szságot és jó helyen tapogatózom, kérdezz még nyugodtan.

júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!