Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban a 16-35 éves...

Elsősorban a 16-35 éves korosztályt kérdezném: rendelkeztek-e piercinggel és/vagy tetoválással?

Figyelt kérdés

"A megjelenésünk jellemünk fizikai kivetülése!"


Ki hisz ebben a bölcsességben, ki nem. Azt gondolom, az viszont vitán felül áll, hogy napjainkban a megjelenésünk valahol az önkiteljesedés része. Ennek két ekletáns példája a piercing és a tetoválás.


Úgy veszem észre, egyre gyakoribb a fent jelzett korosztályban a piercing és a tetkó, s felmerült bennem a kérdés, valójában mennyire is gyakori az a gyakori. Ez motiválta a kérdést.


Kérlek, válassz az opciók közül egyet, ami rád legjobban illik! Amennyiben gondolod, kommentben, üzenetben kifejtheted a témával kapcsolatos bővebb véleményed. Ha van piercinged, hol, mióta, ha van tetkód, hol, milyen, mióta? Mit gondolsz azokról, akiknek van vagy épp akiknek nincs piercingjük, tetoválásuk.


Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 16. 10:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat; továbbra is várok még. A fiúknál azért nem sok a válasz, de a lányoknál már kezd kialakulni egy kép. Nagyjából hasonló arányokat látok én is a mindennapokban, sőt, talán még az általam elgondolt arányok még alá is becsülik a valós arányt (ha az itteni válaszokat reprezentatívnak, hitelesnek tartom).
júl. 18. 09:32
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert a lányok sokkal ribisebbek, mint a fiúk.

Szeretik mutogatni magukat. Ez az öltözködésen is látszik.

júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
35 éves anya vagyok, van tetoválásom és piercingem is. Tervezek még többet mindegyikből.
aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem nincs egy sem. Amikor anyu meghalt gondoltam rá hogy az arcképét magamra tetováltassam de végül nem.

Továbbá gondolkoztam azon, szemöldök piercinget csináltassak-e mert szerintem az jól állna.

De még nem.

Ilyen ékszerek közül a gyűrűt, nyakláncot jobban preferálom. Főleg a gyűrűt szerintem az még elegáns is.


Én alapvetően nem ítélem el a tetkós embereket. Bár az össze-vissza, kesze-kusza mintákat nem értem és feleslegesnek tartom.

Én alig ismerek olyan embert, akinek nincsen tetkója. Tulajdonképpen csak a boomer ismerősök/rokonoknak nincsen tetkója.

40 éves korig 10-ből 9 ismerősömnek van tetkója.

Nekem nincs. Hogy lesz-e anya arcképe azt nem tudom.

Az ilyen tetkókkal semmi gond, sőt szép gesztus. Én olyat is olvastam (nem tudom mennyire igaz) hogy valaki a nagyapja (vagy dédapja, ükapja) auschwitzi rabszámát tetováltatta a karjára. Az is szép gesztus.

Illetve olyanokat is láttam, hogy bőrbeteg gyerek (pl pigmenthiány) mintáját az a szülő magára tetováltatja pont oda, ahol a gyereknek van. Ilyet már hallókészülékből is láttam.

Ezek is szép gesztusok.


De akiket ismerek, azok közül 100%-ban ilyen értemtlen minták vannak.

A tesómnak is van. Kéreztem tőle minek mi értelme van, a válasza az volt, hogy "csak"...


28/f

aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mind a kettő van
szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!