Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban a 16-35 éves...

Elsősorban a 16-35 éves korosztályt kérdezném: rendelkeztek-e piercinggel és/vagy tetoválással?

Figyelt kérdés

"A megjelenésünk jellemünk fizikai kivetülése!"


Ki hisz ebben a bölcsességben, ki nem. Azt gondolom, az viszont vitán felül áll, hogy napjainkban a megjelenésünk valahol az önkiteljesedés része. Ennek két ekletáns példája a piercing és a tetoválás.


Úgy veszem észre, egyre gyakoribb a fent jelzett korosztályban a piercing és a tetkó, s felmerült bennem a kérdés, valójában mennyire is gyakori az a gyakori. Ez motiválta a kérdést.


Kérlek, válassz az opciók közül egyet, ami rád legjobban illik! Amennyiben gondolod, kommentben, üzenetben kifejtheted a témával kapcsolatos bővebb véleményed. Ha van piercinged, hol, mióta, ha van tetkód, hol, milyen, mióta? Mit gondolsz azokról, akiknek van vagy épp akiknek nincs piercingjük, tetoválásuk.


Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 16. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok, nincs piercingem, nincs tetoválásom
Lány vagyok, nincs piercingem, de van tetoválásom
Lány vagyok, van piercingem, de nincs tetoválásom
Lány vagyok, van piercingem és van tetoválásom is
Fiú vagyok, nincs piercingem, nincs tetoválásom
Fiú vagyok, nincs percingem, de van tetoválásom
Fiú vagyok, van piercingem, de nincs tetoválásom
Fiú vagyok, van piercingem és van tetoválásom is
55 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fülbevaló piercingnek számít? Fülbevalóm van, szeretnék még lövetni 1-2 újat is. Más piercing nincs és nem is tervezem.

Tetkó nincs de majd lehet szeretnék.

30N

júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, én a fülbevalót nem tekintem piercingnek, csak a klasszikus piercinget.
júl. 16. 10:35
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Orr és ajak pc 16, köldök pc pedig 18 éves korom óta van. Illetve pár hónapja csináltattam a 2. tetkómat, van 1 a felkaromon, most pedig lett 1 a lapockámra

19/L

júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
(14-21 éves korom között volt köldök piercingem, 37N)
júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az rohadtúl ribis amikor egy lánynak köldök piercingje van, és mellette haspólóban jár az utcán.
júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5; pedig egy bizonyos státuszcsoportban, kalszterben ez egyre nagyobb divat. - hogy extrémebb vonást ne is említsek
júl. 16. 16:16
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól még ribis marad.
júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van piercing és tetoválás is


34/N

júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
12 voltam mikor elkezdtem újabb lyukakat szúratni a fülembe, 16tól beszereztem orr pc-t /egyszer egy sima követ, majd azt kivettem, beforrt, karikvála újra lett szúrva/, 3 ajak, 1 nyelv, szemöldököm 3x lett szúrva, kulcscsontom alatt is volt, szúrva is meg dermallal is. Tetolváltatni 19 éves koromtól járok, jelenleg 5nél tartok.
júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fárasztó96 ***** válasza:
94%
22 voltam az első tetkómnál. Most lesz a 9böl egy takarva. 27 vagyok jelenleg. Pírcing nincs, nem is áll szándékban lövetní
júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!