Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elègedetlen vagyok a vègleges...

Elègedetlen vagyok a vègleges szőrtelenítèssel. Neked mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudomásom szerint (labor eredmènyeim szerint) nincs semmilyen hormonális problèmám, mègis ott járok, hogy 9 kezelès után mèg mindig vannak hosszú fekete szőrszálaim, ès több mint 600 ezret költöttem a kezelèsekre... A hónaljam ès az intimem borzalmasan nèz ki, mint egy megtèlett kutya...


Dióda lèzeres, nagyon igènyes, vidèki nagyváros szalonjában vègeztettem a kezelèst (szóval nem egy kicsi, eldugott, valamilyen gèppel dolgozó szalonba mentem, igyekeztem jól választani).


Amit mèg èrdemes tudni, hogy eleinte nagyon hatásosnak tűnt, de a 4-5. alkalom után szinte semmi nem törtènik. Ugyanúgy visszanőttek a hosszú, fekete szőrszálaim foltokban.


Mindenhol azt olvasom, hogy ez a vègleges szőrtelenítès egy csodakezelès, hát akkor èn lennèk az egyetlen kivètel, akinek nem?


Neked van negatív tapasztalatod ezzel a kezelèssel?



#Dióda lèzer
júl. 16. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok a lézeres kezeléseim eredményével. Ha nem lennék az, akkor egyrészt reklamálnék a szalonban, ahol csinálták, másrészt elmennék máshova. Amúgy a csapból is az folyik, hogy nem végleges, csak tartós.
júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass vissza, többször kitárgyalták itt is, hogy nem mindenki alkalmas rá. Például én is egy olyan lánytól vettem meg az IPL gépet, akinél semmi sem történt. Az én fekete szőröm viszont pár hónap alatt totál kikopott tőle.
júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is teljes mértékben pozitív a tapasztalatom vele. Nem lettem tökéletesen szőrtelen, de a maradék pár szálat irritáció nélkül le tudom borotválni.

Ezelőtt 20 éve dolgoztam kozmetikai szalonban és az hogy egyeseknek mi az elfogadható szőrmennyiség elképesztően tágan értelmezett.

Ahogy az egyik ember semmit sem törődik a hajával, mégis dús és sűrű míg a másik akármivel keni, száraz, töredezett, ritkás úgy a testszőrzet is ugyanez.

Nem kizárt, hogy te abba a genetikai csoportba tartozol, akiknek kimondottan sok és szívós szőrtüszője van.

júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A konzultációk folyamatosan törtèntek, kèpeket is folyamatosan kèszítettem ès az elejèn nagyon látványos volt az eredmèny.


Már most nem megyek máshova, most "garanciában" jár nèhány kezelès, meglátjuk...


Az első konzultáción megállapították, hogy világos bőröm, fekete szőröm van, tökèletes alany vagyok erre a kezelèsre.


A karjaimon pl már nincs fekete szőrszálam, tehát hatèkony a dolog, csak a hónaljamon, intimen ès lábszáraimon (mèg itt sem annyira vèszes) nem szèp az eredmèny.


Több szakembertől (kozmetikustól) is megkèrdeztem èletem során, hogy èn mennyire vagyok szőrös típus, mindenki azt mondta, hogy ez egy nagyon átlagos mennyisèg, ami nálam van. Arra vonatkozóan, hogy mennyire sűrű ès szívós, nem kaptam "èrtèkelèst".


Na mindegy, lejárom a garanciális alkalmakat, aztán meglátjuk. Csak sokkal jobb eredmènyre számítottam az első konzultáció alapján.


Köszönöm az eddigi válaszokat!


Esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár mint èn?

júl. 16. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 9. alkalom körül járok intim kezelésnél. Már alig van szőröm, leginkább a nagyajkaknál maradt még 1-2 szál. Szokták állítani az erősségét a gépnek? Ahova én járok ott mindig feltekerik picit az előző alkalomhoz képest. Szokott fájni a kezelés?
júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!