Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi mindent kell tudni a...

Pussyassbitch kérdése:

Mi mindent kell tudni a Nostril piercingről? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatokat tudtok írni? A skincarem ugyan úgy csinálhatom mellette? Vagy sminklemosó se mehet a közelébe?

júl. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkét oldalon.


Amíg gyógyul, körülötte nem lehet semmi, se smink, se skincare. Csak az a steril sóoldat, amivel tisztítod. Én kontaktlencséhez valót vasználtam, mert ehhez könnyebb hozzájutni, biztosan steril és nem kell vele vacakolni.


Fontos, hogy kb 3-4 hónapig ne piszkáld, ne húzd ki, ne cseréld az ékszert, ne nyomkodd a miteszert mellette. Ezekkel mind irritációt okozol, ami jó esetben újra indítja ezt az órát, rossz esetben csúnya heget, keloidot, kacska piercinget eredményez.


Emiatt ne megfázós vagy allergiás időszakban csináltasd, mert orrfújás könnyen komplikációkhoz vezet.


Titánium, igazi arany, vagy igazi ezüst élszerrel csináltasd, és nem lehet köves, mert azt nem lehet sterilizálni.


4 féle ékszer típus létezik:


csont forma (két bogyó egy pici rúd két végén): sz@r. ki-be csúszkál, kiesik, csak a baj van vele.


az L alakú vagy L aminek a szára be van hajtva:

jó, nekem ez az amit hordok évek óta. olyat viszont nehéz találni ami pont olyan hosszú mint az orrcimpád, szóval tv antennáid néha lehet lesznek.


karika: a legtöbb ember orra nem formáz ökéletes kört, inkább ellipszist. nekem volt éveig, de ezüst amit meghajtottam (titánium nem fog). ez nem akad be tuti.


patkó: bizonyos csajok ezt is hordják, nekem nem jött be az orrformám miatt. de van akinek jól áll.

júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nagyon szépen köszönöm a segítséget! :D
júl. 14. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ezüstöt nem ajánlanám, el tud oxidálódni, és szúráshoz se javasolják. Vagy orvosi fémet válassz vagy titánt. De aki csinálja, úgyis el fog mindent mondani amit tudnod kell.
júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oxidálódás mondjuk nekem tetszk, én direkt keresem az ilyen piercingeket


[link]

[link]

júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!