Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemrángás a septum piercingtől?

Szemrángás a septum piercingtől?

Figyelt kérdés

Egy hete szurattam septum piercinget egy szalonban, azóta az egyik szemem alsó szemhéja folyamatosan (!) ráng. Akármikor nézek rá tükörben, megállás nélkül csinálja. Ezelőtt sosem történt ilyen, ha rángott is a szemhéjam, pár perc után elmúlt. Eléggé aggaszt a dolog.

Veletek volt már hasonló, esetleg tudtok valamilyen hiteles tanácsot adni? Ez normális?

(Ps.: A pierceremnek már írtam, még nem válaszolt. Nyilván az ő szava lesz mérvadó, de gondoltam azért itt is megkérdezem. Minden nap az előírtaknak megfelelően kezelem, szépen gyógyul egyébként, de a rángás nem múlik..:/ )



jún. 26. 12:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kérdezz meg egy orvost hogy mitől lehet, kétlem igazából hogy egy orrban lévő pc ilyet okozna
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!