Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha muszáj lenne befestened a...

Ha muszáj lenne befestened a hajad az alábbiak közül egy színre, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

jún. 24. 23:46
A kérdező szavazást indított:
zöld
kék
lila
fehér
szürke
sárga
piros
narancssárga
rózsaszín
68 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szürke/ fehér lesz lassan, de a sötétkéket választanám.
jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Pasztell rózsaszín. Szerintem illene is a bőrszínemhez, meg tetszik is. Az más kérdés, hogyan állna a gyakorlatban, de egyszer hátha kiderül.
jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezek közül volt már kék, piros, rózsaszín, lila. A zöldet még kipróbálnám, a többi nem az én színem.
jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
86%
Volt már lila, volt már vörös hajam is, mindkettőt imádtam. Ma már nem festeném, kétgyermekes anyuka vagyok.
jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Barna
jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
50 multam es regota kek. Senki nem kenyszerit, de az osz haj eredeti szinre festve gusztustalanul tintaszeru. Az a kek, amit hasznalok, sokkal jobban illik a feher boromhoz.
jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
87%

Bármilyen lehetne a színe, egy jó fazonnal. Nagyon szeretem a színes hajú embereket. Régebben én is kipróbáltam többféle színt is, mindegyiket nagyon szerettem. Már régóta nem festem, de mindig is tetszett. Egy ilyet most is el tudnék képzelni mondjuk:

[link]

De bármilyen színből lehet szuper jó hajat vágni.

F.

jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Kopasz vagyok, így nekem mindegy :) 26L
jún. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van a zöldnek néhány árnyalata, ami jól szokott nekem állni, úgyhogy azok közül választanék. De sajnos egyáltalán nem tudnám viselni, mert nem szeretek feltűnést kelteni, utálom, ha néznek.
jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Őszülök, szóval a szürkére szavaztam.
jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!