Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha anyuka nagymellű a lánya...

Ha anyuka nagymellű a lánya is szintén nagymellű lány lesz?

Figyelt kérdés
jún. 15. 19:03
1 2
 11/18 anonim válasza:
#9 Mitől vált mára problémává megkérdőjelezni dolgokat?
jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

"ezekre eléggé ugrok" "megkérdőjelezni dolgokat"


Nem probléma, csak akkor döntsük el hogy "ugrunk" vagy ártatlanul kérdezünk.

jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
27%
#12 Mondj egyetlen egy okot, amiért nekem bármit is elkéne döntenem? A lényegen(Ami szimplán csak az aggódás) semmit nem változtat. És ha a kérdező a nem létező dolgon besértődik és magára veszi a szószerint semmit, vagy netalántán te, azzal én nem nagyon tudok mit csinálni. Mindegy én nem veszekszem, már leírtam világosan, hogy túl sok s@@rt láttam, olvastam és amúgy is írtam, hogy sajnálom.
jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nincs baj.
jún. 15. 21:05
 15/18 Metionin ***** válasza:
Nem feltétlenül, a mellméretet is lehet örökölni több felmenőtől. Nekem alig van mellem, anyámnak nagy van. Nagyanyáimnak is kicsi (volt), apai ágon a nőknek is.
jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, anyukámnak és mindkét mamámnak hatalmas volt/van, az enyém meg naggyon nem
jún. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen ezt általában női oldalról öröklik a nők
jún. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 SZTANN ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen - ez főleg anyai ágon öröklődik. De mégsem mindig így van, apai ágról is öröklődnek a tulajdonságok.
jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!