Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha gyantázom a...

Igaz az, hogy ha gyantázom a hónom alját akkor mellrákot kaphatok?

Figyelt kérdés
Eddig mindig borotváltam a hónom alját, de az ugye hamar visszanő és nekem irritált is lesz tőle a bőröm. Meg hát két naponta kellene ezt megismételi. Ezért szeretném legyantáztatni. Vagy veszek gyanta csíkokat vagy meleg gyanta gépet veszek de az is lehet, hogy leepilálom. Epilálom a lábamat már két-három éve, úgyhogy mondhatjuk azt, hogy azt már megszoktam s nem fáj annyira. Szóval a kérdésem az, hogy lehet ettől mellrákot kapni? A kozmetikus ezt mondta, hogy az én korombelieknek ezért nem csinálja, viszont a barátnőim közül vannak olyanok akik gyantázzák. Mi erről a véleményetek / tapasztalataitok? Nagyon fáj? Illetve van ól bevált gyanta melegítő? 16/L

#gyanta #szépségápolás #gyanta házilag
jún. 8. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal válts kozmetikust, mert iszonyatosan ostoba. Mellrákot nem azért fogsz kapni, ha gyantázod a hónod alját.🤦 Komolyan, és az ilyen embereket hogy engedhetik emberek közé? 😡


Én epilálom legalább már 20 éve.

jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell vakon követni a divatot, a szőr természetes.
jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a választ. Fáj nagyon vagy csak annyira mint a lábon?
jún. 8. 19:42
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es nem követem a divatot. Sosem követtem, mindent, amiatt csinálok mert nekem tetszik vagy mert é akarom. Nem amiatt szőrtelenítek, hogy másoknak megfeleljek csakis magam miatt. Nekem nem tetszik ha szőrös a lában vagy a hónom alja. Viszont ha máson látom engem nem érdekel. Nem kezdek el undorodva nézni, hogy igénytelen vagy ilyesmi, hiszen ahogy mondtad a szőr természetes.
jún. 8. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj ott. Az intim területen viszont jobban fáj.
jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm ez megnyugtatott mivel a bikinivonalamat már próbáltam és hát túléltem.
jún. 8. 20:38
 7/9 anonim válasza:

Ekkora hülyeséget… dehogy okoz rákot 😑 ha van epilátorod akkor sztem azzal csináld, legalább nem kell venned pluszba semmit és a rövidebb szálakat is kiszedi

Én is 14-15 évesen szoktam át a borotváról. az eleje húzós volt mert elég vastag a szőröm de fejben kellett eldönteni hogy ki fogom bírni és utána már amúgy sokkal elviselhetőbb ahogy ritkul idővel.

Azóta már intim területen is átszoktam, naa ahhoz kellett a kitartás viszont


19/L

jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es köszi a valaszt. Már aznap leepiláltam picit fájt az elején de hamar megvolt. Intim helyen próbáltam már de nem az egeszet csak a bikini vonalat. Na ige az nem annyira kellemes
jún. 12. 16:56
 9/9 anonim válasza:
Nyugodtan lehet vele az egészet is, később hálás leszel magadnak érte, csak hozzá kell szokni. Utána érdemes bepanthennel bekenni, nekem az szokott segíteni hogy gyorsabban regenerálódjon a bőr.
jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!