Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők hogyan gátolják/rejtik...

A nők hogyan gátolják/rejtik a hónaljuk izzadását?

Figyelt kérdés

máj. 29. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Izzadás gátló.
máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
ugy ahogyan a férfiak
máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha az ember póló helyett trikóban mászkál, akkor eleve nem fog izzadni és lucsogni a levében, de hát aki hülye, az hülye. Át kell menni az árnyékos oldalra, és nem kell össze-vissza ugrálni, ha nyár van. Át kell gondolni, milyen fizikai munkával járó dolgok vannak az évben, és azt májusig befejezni, azt utána ülni a légkondi alatt. Így.
máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
85%
Ahogy ma szagoltam, semmivel.
máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Dezodor, jól szellőző természetes anyagú ruhák.
máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Engem nem zavar, ha izzad a párom, nekem az szexi, ha izzad egy nő.

Ha az izzadság végig folyik, akkor a melleiről még le is nyalogatom.

máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Szia! Van a DM-ben Balea márkában ún. "ACHSEL PADS", kis papírdobozban árulják, világoskék-fehéret keress, az izzadásgátlóknál szokott lenni. Ennek az a lényege, hogy az egyik oldala puha, nedvszívó anyag, a másik oldaláról pedig le kell húzni a fedőpapírt és ügyesen beleragasztani a ruha- vagy polo hónalj-részébe. Tudni kell, hogy műszálas anyagon kevéssé működik, pamuton viszont kitűnően megtapad és teljesen felszívja az izzadtságot és érzésre is nagyon kellemes, meg nem foltosodik át az anyag még extrém melegben sem.

(Megjegyzem, a DM-é a leggyengébb változata ennek a magyarra talán hónaljpárnaként fordítható eszköznek, mert régebben a Müller-ben szoktam vásárolni, ahol a megnevezés ugyanaz, csak ott két másik fajta volt, sokkal szélesebbek és jobban használhatóak voltak, csak mostanában nem jutottam el Müllerbe.)

jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kanderanszky György válasza:
100%
Ha a bőröd bírja, pár naponta reggel, teljesen száraz állapotban a bőrödre "étkezési szódabikarbona" port tudsz hinteni a megszokott, illatopsított púder helyett. Akár a lábszagot, a hónalj szagot is teljesen eliminálja, a tömény szagot felszívott, baktériumtól bebüdösödött szőrszálakat is tartósan, hatékonyan szagtalanítja. Bőrpír/allergia esetén azonnal bő vízben lemosni, egy hetet nem használni... Egészséges bőr pár naponta elviseli a kezelést vele, nyilván nem ezzel kell kenni állandóan. Az eddig próbált kencék közül nálam ez érte a legtöbbet, árban pedig filléres...
jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Izzadásgátló, vagy szőrtelenítés+dezodor.
jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Így van.

Ma már nagyon erőss, nagyon jó deók vannak, nem kell ezt túl variálni.

Nameg a másik, hogy a nők 95%- a szőrtelenít, úgyhogy nagy probléma nem lehet.

Én férfiként is borotválom, mert 20 évvel ezelőtt látta valaki, hogy mennyire izzadok, és javasolta a szörtelenítést.

Azóta semmi gondom nincs

Az izzadás minimálisra csökkent. Old spice deóval meg semmi szag nincs.

Nem kell ezt túlgondolni.

jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!