Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az arc izzadása ellen mit...

Az arc izzadása ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Solutio Antisudoricát használok, de arcon nem hat csak a hónaljamon. Nagyon kínos, hogy pl. ünnepségek alkalmával úgy leizzadok mint egy ló. Lehetséges, hogy a dohányzással van összefüggésben, mert amíg nem dohányoztam nem nagyon tapasztaltam ilyen tüneteket. Ha leszokom elmúlik? Ha igen, mennyi idő alatt? Vagy mi tudna segíteni?
2010. márc. 24. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben a dohányzással. Nekem is mindig befénylik meg izzad, pedig soha nem cigiztem. Próbáltam már sok fajta bőrradírt, pakolást, arclemosót de nem igazán vált be egyik sem. Mostanában olajmentes alapozót használok meg rá még púdert. És gyakran púderezek. Ettől kicsit jobb:S
2010. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, és nálam biztos nem függ össze a dohányzással (mondjuk szerintem a te esetedben sem).

Én napi többszöri tisztítással, és olyan arckrémekkel próbálok tenni ellene, amik elvileg megakadályozzák, hogy fénylődjön az arc. Illetve púderezni szoktam kicsit (de nyáron az utóbbit mindenképp hanyagolom). A problémát nem szüntetik meg teljesen, de így kevésbé vészes.

2010. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem elsősorban nem a fényléssel van bajom, hanem hogy nagy cseppekben csorog rólam az izzadság. És az érdekelne, hogy mi a pontos oka, mert szokták mondani, hogy elsősorban az okot kell megszüntetni, nem a tüneteket. De azért köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!