Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel, és hogyan...

Mit vegyek fel, és hogyan sminkeljem ki magam, hogy bombanő legyek?

Figyelt kérdés

Szombaton sokadik randim lesz egy fiúval. Eddig annyi volt, hogy felvettem egy farmert, tornacsukát, mesehősös pólót, meg pulcsit. A smink annyi volt, hogy kihúztam a szemem cicásra, és nagy mennyiségű szempillaspirál :D

Most úgy gondoltam, felveszek egy magassarkú (nem túl magas) fekete csizmát, hozzá farmer, felülre valamilyen kényelmes, mintás felső, afölé egy szürke, leopárdmintás pulcsi, fekete táska, színes sál. A hajamat feltűzném valamilyen lezser kontyba, a smink barnás árnyalatú szemhéjpúder lenne, és közepesen erőteljes tusvonal. Jó lesz ez így? Vagy vannak ötleteitek?


2010. okt. 24. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Gyutacsot és puskaport.
2010. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
<3
2010. okt. 24. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm,így kép nélkül elég nehéz eldönteni,hogy mi illene neked jobban,szóval csak annyit tudok tanácsolni,hogy ne sminkelj túl merészen nehogy ku*vásan hasson,de mivel már sokadik randi ezért kísérletezgethetsz nyugodtan,sőt,akár úgy is festheted magad ahogy a hétköznapokon.A ruha kicsit érdekes összeállítás,legalábbis én ahogy elképzeltem elég fura látvány fogadott.A kevesebb néha több..A magassarkú oké.Ha mintás pólót veszel fel a leopárdmintás pulcsit inkább hanyagold mert az már túl sok lenne(szerintem),de ha a pucslit mindenképpen felakarod venni válassz valami egyszínű,szolidabb pólót.Fekete táska is rendben van,és attól függ milyen színű a sál :) Mivel már sokadik randi nem kell túlzottan kiöltözni mint az elsőnél.Jut eszembe,az se mindegy,hogy hova mentek,mert mondjuk egy golfpartin bőrszerkóban érdekes látványt nyújtana :).Remélem segítettem.
2010. okt. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!