Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műszempilla építést nem lehet...

Műszempilla építést nem lehet “későn kezdeni”?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Van egy magyar szakos diplomám (magyar nyelvész), de nem igazán tudtam vele jó fizetés/élvezet arányú munkahelyet kapni. Jelenleg vendéglátásban dolgozom, ebből meg azonban nagyon kezd elegem lenni.

Az az igazság, hogy mindig nagyon szemeztem a pillás képzéssel, élvezném is, szeretek is másokon babrálni (anyukámat “kozmetikázni”, barátnőimet sminkelni), és kézügyességem is van. Viszont egy kisvárosban élek, és nem tudom mennyire lenne rá kereslet. Egy pillás van itt jelenleg.

Mindezek mellett az foglalkoztat, ha bele is vágok, mire elvégzek néhány tanfolyamot és bizalmas embereken begyakorlom (biztos kezekkel szeretnék fizetős szolgáltatást adni), addigra is elmegy egy kis idő. Nem fura egy ilyen szakmát 20-as évek közepén/végén kezdeni? Megéri belevágni? Nem olyan borsosak a képzések/továbbképzések árai, csak nem tudom, feleslegesen csinálnám-e.


febr. 7. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak vicc? Van, aki 40 évesen kezdi.
febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!