Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy állt jobban a hajam? (...

Hogy állt jobban a hajam? ( képpel)

Figyelt kérdés

frufruval, felcsattolva vagy félrefésülve?


[link]


[link]


[link]


2010. okt. 18. 21:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

az utolsó linkelt képed alapján 15 éves "kicsit öregebbnek akarok tűnni" kiscsajt látok.


amúgy ahajak alpján mindegyik kislányos a korodhoz képest, az utolsó a legjobb szerintem, a másodikat soha többet, azt a 11-16évesek szokták az elsőn olyan 13 évesnek tűnsz.

2010. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

hú, ez durva. 21 voltam a képen, és nem akartam se idősebbnek, se fiatalabbnak tünni, csak épp úgy tetszett.

Most tényleg nagyon gondolkodóba estem...

2010. okt. 18. 23:18
 33/38 anonim ***** válasza:

ELSŐ KÉP: 13 éves. másodikon: 18. harmadikon pedig vagy 25 nek nézel ki. Amit linkeltél utoljára ott 17-18 at saccoltam volna ha nem mondtad volna h. 22 vagy.

Amúgy szerintem a második az nagyon trendi. De az első állt jól. Kislányosnak tűnt de lehet a kép csalt, de a frizura és a szín is tuti volt.

2010. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
pedig a 3.on voltam a legfiatalabb...
2010. okt. 18. 23:28
 35/38 anonim ***** válasza:

Van még 1 olyan képed, ahol egyenes frufrud van? Mint az első képen. Csak azért kérdem, mert itt ferdén áll a fejed és így túl jó frizurát alkot:D Így nehéz megmondani h melyik áll jól és nem szeretnék rossz választ adni:)

Am meg ami az első képeden lévő hajad,mivel lett befestve?Csak mert igen tetszik a színe és már rég óta keresek hasonlót:)

2010. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

mindenhol nagyon szép a hajad. Tetszik nagyon(:

Azzal ne törődj, hogy fiatalabbank nézel ki, 35 évesen örülni fogsz minusz 7 évnek:D

2010. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

14:51 nem megy most az oldal, majd később megprobálom.

Amúgy az a természetes hajszínem, egyszer volt befeste valami világosszőke palettel, amitől csúnya sárga, narancssérga lett a hajam, amit aztán egy évig csak KAllos hamvasító samponnal mostam. De az már lenőtt, a képen a természetes hajszínem látszik, bár vilagosabbanak tűnik kicsit a fénytől.

2010. okt. 19. 20:35
 38/38 A kérdező kommentje:
lent még látszik kicsit az eltérés, ott olyan narancssárgásabb.
2010. okt. 19. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!