Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nappal, ha kabátot veszek...

Nappal, ha kabátot veszek fel, akkor a napszemüveg jó választás-e hozzá, ha érzékeny a szemem a fényviszonyokra, de nem szeretném azt, ha kapnák a viseletem miatt megjegyzést, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem télen, mikor alacsony szögből süt a nap, többet vagyok napszemüvegben, mint nyáron, mikor a fejem tetejét süti, akkor nem zavar annyira.

Senki le se szarja.

Amíg otthon laktam a szüleimnél (falu), addig állandóan mentek a megjegyzések arra, hogy hogy sikerült felöltözni, mióta városokban élek (főleg Budapeseten), csak akkor kapok megjegyzést, ha valakinek tetszik valami rajtam.

2023. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Napszemüveget hordok télen-nyáron. Pont nem érdekel mások véleménye.
2023. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szemműtétem, akkor 6 hónapig folyton napszemüveg volt rajtam. Azóta vissza is romlott a szemem, most fényre sötétedő lencsém van. Utcán mindig olyan mintha napszemüveg lenne. Senkit nem érdekel szerintem.
2023. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Nekem is fényérzékeny, íy én is hordom egész évben, sőt, ha olyan helyen vagyok, ahol erős a benti fény, simán felveszem épületen belül is.


Amúgy SAJNOS idehaza sok mindenért képesek leszólni a prolik az embereket.

Én már azért is kaptam leszólást, mert gyakran viselek zakót, sőt a bőrkesztyűm miatt is. De ki nem xarja le, hogy egy idegen mit mond?

2023. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!