Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nappal, ha kabátot veszek...

Nappal, ha kabátot veszek fel, akkor a napszemüveg jó választás-e hozzá, ha érzékeny a szemem a fényviszonyokra, de nem szeretném azt, ha kapnák a viseletem miatt megjegyzést, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mégis kit érdekel, mit veszel fel? Neked más véleménye fontosabb, mint az, hogy ne érezd magad kellemetlenül?


Meg egyébként mi köze van ennek ahhoz, hogy viselsz-e kabátot?

2023. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megjegyzést kapnál? Én ma is kabátban és napszemüvegben voltam, és senkit nem érdekelt.
2023. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mióta az eszemet tudom, nagyon fontos számomra a külső visszacsatolás, de nehéz az embereknek is megfelelni, az időjárás viszontagságait is figyelemmel kísérni, emellett a saját igényeimet is követni. Próbálok ezen változtatni, de ez nem megy egyből. Köszönöm a kommentet!
2023. okt. 16. 23:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már. Én még bundahoz is simán felveszem. Kutyát nem érdekli. Még sose kaptam megjegyzést, de nem is igen érdekelne. 🙂
2023. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Ha kabát hideg van neked, vegyél kabátot.

Ha napszemüveg világos van neked, vegyél napszemüveget.

Ez a kettő nem találkozik. Lehet nyáron is sötét, és télen is vakító fény. Én is folyamatosan napszemüvegben vagyok, érzékeny a szemem.

Nem értem, hogy jön ide a kabát. A kabátot a testedre veszed fel a napszemüveget az arcodra.

2023. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meleg kabát, sötétített szemüveg kombináció nekem tetszik világosban is, másoknak nem feltétlen. Köszi a kommenteket!
2023. okt. 16. 23:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Terápiás csoportot, vagy egyénit keress.
2023. okt. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nyugi, sokkal gázabb a "kapnák" szóhasználatod, mint a kabát és napszemüveg kombináció.
2023. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Látásjavító szemműtétem után fél évig napszemüveget kellett viselnem, télen volt a műtét, szerinted mennyire érdekelt, ki mit szólt hozzá?
2023. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hidd el. Én mindig hordom télen-nyáron ha süt a nap. Világos, érzékeny a szemem plusz pár éve műtötték is. Pont leszarom, kinek nem tetszik a napszemüvegem. De amúgy sosem szólt be rá senki és mások is hordják, mert nem akarnak könnyezni a napsütéstől vagy a hótól.
2023. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!