Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen termékeket használtok...

Milyen termékeket használtok a bőrötökre, arcotokra, hajatokra? Milyen márkákat kedveltek?

Figyelt kérdés
Bármi ami ezzel kapcsolatos írjatok.A hajvasalástól kezdve a lábkrémig mindent ami a külsőtökkel foglalkozik.
2010. okt. 18. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Haj: Gliss Kur sampon és balzsam (hajra valót), néha regeneráló hajspray-t, ami ugyancsak Gliss Kur

Testápoló: La Roche-Posay Lipikar

Arc: La Roche-Posay Effaklar termékcsaládot

Tusfürdő: Vichy Essentielles

2010. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:-))) a Gliss Kur BARNA hajra valót használom :-))) a barna kimaradt az előbb
2010. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában Avonos termékeket használok.Mindíg újat próbálok ki.

Jelenleg:

Arc:őszibarack-mandula arctisztító(avon),Solutions Total radiance arckrém.A színes kozmetikumokat inkább nem sorolom,mert sok van és változó,mikor melyiket használom.

Haj:gliss kur hajfénysampon,advance tecniques hajpakolás,ugyanilyen márkájú hajsímitó szérum.


Aloés baba testápoló,Senses Enchanted tüsfürdő.

Far Away parfüm.

2010. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Haj: The body shop-tól parabén, és szulfátmentes bio sampon, és néha hennával festem

Bőrre: Faith in nature kakaós tusfürdő (szintén parabén és szulfátmentes), radírozáshoz olívaolaj+cukor

Arc: body shop-os vitaminos arctisztító szappan és olívaolaj


Smink, ha kell éppen: Yves Rocher és Kryolan city


Nagyon figyelek arra, hogy amit használok, az ne legyen tele mindenféle káros kőolajszármazékokkal és az is lényeges szempont, hogy a cég ami gyártja, ne végezzen állatkísérleteket.

Épp ezek miatt az okok miatt hagytam a francba a jól ismert márkákat, nem felelnek meg egyik kitételemnek sem...


23/L

2010. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is az egészséges életmód híve vagyok, jelenleg a DM-es Alverde termékeket használom. Nem tartalmaznak szintetikus összetevőket és nem tesztelték állatokon!


26/L

2010. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haj: schauma sampon és balzsam

Arc: Clean and clear tonik, Garnier bőrradír néha Garnier Anti spot roll pattanástalanító

Bőr: Palmolive tusfürdő

2010. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!