Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szívattátok már le a hajatokat...

Szívattátok már le a hajatokat? és ha igen miket tapasztalt?

Figyelt kérdés
sziasztok. arról lenne szó hogy lila z egész hajam. ilyen cseresznyés. nagyon szép. de ugy döntöttem világosbarnát akarok a leggyorsabban hogyan tudnám megcsinálni? szőkítést nem szivesen.. mert törne a hajam:S
2010. okt. 14. 21:30
 1/5 anonim válasza:
semmi képpen ne szívasd le, az tuti, jól látod!Énis nagyon beszívtam vele, soha többé, még csak színeztetni sem fogom!Sztem menj el fodrászhoz, és vele csináltasd meg, és az biztos jó lesz:)
2010. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász szívta le, és majdnem fél évnek kellett eltelnie, mire újra selymes, és nem seprű volt a hajam. Nagyon szar volt utána, még mosni is utáltam, mintha egy száraz szénaboglyát mosnék...
2010. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajfüggő. Én magamnak szívattam le itthon, már kétszer is és semmi baja nincs. Nem hullik jobban, nem töredezett, nem száraz. De tényleg biztosabb, ha fodrásszal csináltatod meg.

20L

2010. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem szivattad,1 szivatás nem árt neki.Utána már ha elérted a választott hajszínedet úgyse fogod többet szivatni.

Szivasd le.1x nem fog ártani neki.(22/L fodrász )

2010. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máshogyan úgyse éred el a világos barnát.Csak szivatás!!!
2010. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!