Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem "menők" most a...

Csak szerintem "menők" most a kreol bőrű, különleges lányok?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a világosabb típusú lányok (világos haj,bőr),teljesen "kimentek" a divatból.

Minden fiúnak az ilyen kreol bőrű,barna szemű,természetes csajok jönnek be.Vélemény?


2010. okt. 14. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem vannak kreol bőrű szép lányok.de vannak fehér bőrű szép lányok is.mind a 2divatos.egy szőke hajú fehér bőrű lány is ugyan olyan szép tud lenni.mellesleg az ilyen agyonszolizott libák már nem szépek.
2010. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

amúgy a természetesen barnákra gondoltam

2010. okt. 14. 15:31
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem

én ezt nem vettem észre. természetes kreolbőrűböl pedig kevésvan..vagy agyonszolizott vagy cigány(bocsi)

2010. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem emberi adottságok terén nem lehet divatról beszélni!! Ezt soha nem értettem, azért mert valaki fehér bőrrel, világos hajjal vagy esetleg kreol bőrrel sötét hajjal született nem lehet divatos??

Szerintem a divatot inkább ruházkodással lehet követni!!

Az hülyeség, hogy "kimentek" a divatból az ilyen típusú lányok...ez teljesen attól függ, hogy kitől kérdezed meg...mindenkinek más az ízlése!!

2010. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a divat szót is idézőjelbe akartam rakni.

én sem divatnak veszem ezt,csak hirtelen nem találtam rá más szót.köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 14. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem csúnyák. mint a réti négerek... -.- fujj.
2010. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nicole scherzinger,vanessa hudgens hasonlókra gondolok.
2010. okt. 14. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Én az ilyen "kreol bőrű,különleges lányok" közé tartozom. Régebben azt hittem, hogy a szőke, világos börű csajok a "menők",ahogy te írtad, de észrevettem, amit te is, hogy manapság egyre jobban kedvelik a latinosabb, egzotikusabb lányokat. Lehet, mert szexiknek, vagy tüzeseknek tűnnek. Nem tudom, de ezt a dolgot én is észrevettem. :)

És mielőtt még jönnének a kommentárok, hogy agyonszolizom magam, vagy pedig cigány vagyok... Nem. Természetes kreol bőröm van, nyáron nyilván sötétebb, de más lányokhoz képest télen is sötét a bőröm. És nem vagyok félvér, se cigány. Teljesen magyar vagyok! :)

2010. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is kreol a bőröm.és nem vagyok cigány.
2010. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
köszi a válaszokat :)
2011. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!