Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg a magyar nők a legszeb...

Tényleg a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Nézegettem angol nyelvű rangsorokat és mégcsak a top20-ban sem voltunk benne sehol. Itt pedig azt szokták mondani, hogy a magyar nők a legszebbek. Ki hazudik?

2023. júl. 17. 18:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
49%
Általánosságban véve igen, szerintem szépek. Összességében nekem az angol nők közül kevesebb a nekem tetsző, az ausztráloknál még kevesebb, nem véletlen, szigetország, beltenyészet, ugyebár... Az amerikai nők rendben vannak, a dél amerikai meg kifejezetten a gyengém, a barna bőr fekete haj, husibb alkat hatalmas mellekkel nagyon szép szerintem. A skandináv nők is szépek, az oroszok is, de ezek a kínai, japán, thai, meg ennyire keleti nők már annyira nem jönnek be nekem, még ottani mércével csúcs nők sem igazán.
2023. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat az ausztaroknal attól függetlenül hogy angol Gyarmat pont vannak nagyon szépek :D

Több modell, színésznő

2023. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a magyar nők a legszebbek. Az ukránok, oroszok, brazilok stb. híresen szépek. De szerintem arra mondják ezt a "magyar nők szépek" dolgot, hogy az átlag magyar nő szebb, mint egy átlag angol vagy német. Szóval nem szupermodellek mászkálnak az utcán, de az átlag magyar csajoknak is sokszor arányos, baba arca van, normál arányos testalkattal.
2023. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nyilván vannak nagyon szépek, de az a statisztikai hibahatáron belül van. Voltam is Ausztráliában, meg rengeteg ausztrál filmet láttam, mivel tetszik a filmművészetük, de az én európai szememnek nem igazán szépek. Nekem bejönnek a husisabb, ducibb nők, de ott kb. azt láttam, hogy 50 kilós 190 centis srácok sétáltatják a 160 centis és ugyanennyi kilós barátnőjüket :)
2023. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig Ausztráliából sok modell és színésznő kikerül….

Ráadásul a népesség nem is nagy

2023. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!