Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a fodrász...

Hogyan oldjam meg a fodrász problémát ha beszólogatnak az otthoni hajvágásra?

Figyelt kérdés

Sűrű vastagszálú hajam van amit időnként nem árt megritkítani.

De nem szeretnék gyakran járkálni fodrászhoz csak kb egy évben egyszer igazításra.


Már többször előfordult, hogy magamnak vágtam a végéből, hogy megmaradjon a hossza.


Csak az a baj, hogy tök ciki már fodrászhoz menni, mert megjelenek nála egy évben egyszer, és ugye látja, hogy addig is magamnak vágtam. De még az egy dolog, de legalább ne tenne rá megjegyzéseket.

Nem az, hogy bunkón, de kínosan mosolyog, meg forgatja a szemét, hogy ezt most akkor magamnak vágtam? És látszik rajta, hogy nem mondja ki a mire gondol.


Pedig amúgy nem tudom mi baja volt a hajammal, mert egyáltalán nem volt béna, ha ferde is lenne kicsit akkor sem feltűnő mert hullámos a vége. Meg a frufrum sem tetszett neki, hogy ezt most ne vagdosgassam hanem növesszem meg.

Azzal sem tudom mi baja volt.

Oké, hogy ő jobban látja a hibákat de én meg nem kértem, hogy mondja el mit gondol.


Csak engem meg zavar ez a pofavágás, mert ha fizetek egy szolgáltatásért akkor ne rontsák már el a kedvem.

De ha meg elmegyek más fodrászhoz akkor lehet, hogy az is ugyanezt csinálja majd.



2023. máj. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj más fodrászhoz, nem fog mindenki megjegyzéseket tenni rá. Jól látod, fizetsz egy szolgáltatásért és ha valamiért kényelmetlenül érzed magad, nem szívesen mennél vissza, akkor nem kell. Biztos fogsz találni olyat, akitől jó érzéssel jössz majd ki.
2023. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a fenébe.

...nekem egy ilyen fodrász miatt alakult ki a trichotillománia, amitől kamasz korom óta nem tudok szabadulni.

2023. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj máshoz
2023. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj máshoz, én is azt mondom. Milyen szolgáltató az ilyen. Hajat vágatni mész, nem véleményért. Van, ahová bejelentkezni sem kell, pl. plázákban, egyszerű hajvágást ott is tudnak.
2023. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!