Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenre vágjam a...

Nonameboi kérdése:

Szerintetek milyenre vágjam a hajam?

Figyelt kérdés

Kb. egy fél éve göndör a hajam, mert többször is be volt dajeroltatva, de az nem tesz túl jót a hajnak, és ezt meg is tapasztaltam. Csütörtökön megyek fodrászhoz, és mivel többet nem szeretnék dajeroltatni, nem tudom milyenre vágassam a hajam. Hátul és oldalt rövidebb a hajam, fölül már elég hosszú. (Mindigis tök egyenes volt a hajam csak info) Azon gondolkodtam hogy megpróbálom a csúzdás hajat, de az egy kicsit fu*kboyos, és az nem az én stílusom... Lehetne valahogyan kettéválasztva, vagy valami hasonló? Ti mit gondoltok?

16/F



2023. ápr. 21. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Bőrkopaszra az egészet.
2023. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
(; köszi a felettébb értelmes és segítö jellegü válaszodat, remélem a jövöben viszont nem próbálod meg oktatni az embereket érett válaszaiddal.
2023. ápr. 21. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia!:) Pinteresten találhatsz szuper inspirációkat ,,boy hairstyles straight hair" kereséssel.
2023. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

milyen hosszú most a hajad? milyen a stílusod?


ha olyan az arcformád, akkor esetleg egy buzzcutot v crewcutot megpróbálnék a helyedben, és utána olyanra tudod növeszteni amilyenre akarod, és nem lesz töredezett meg dauerolt meg problémás része a hajadnak:)

2023. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kb. 8-9cm, az arcom hát olyan minden is lol, hosszabb, szélesebb.

#3 válaszára találtam egy naon jót, ami az én stílusom is! :D

2023. ápr. 22. 22:11
 6/6 A kérdező kommentje:
utólag visszanézve nem irtam le túl sok dolgot, a hajam szöke, fölül 8 - 9cm, oldalt 3-4. Szeretem ha hosszabb, szoval a buzzcut vagy a crewcut szoba nem johet. a stilusom kicsit visszafogottabb, szemuveges vagyok, van karkotom es nyaklancom, fekete farmerdzsekivel. szerintem megvan mifele lesz, ami hosszabb is, es az en stilusom is :D
2023. ápr. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!