Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbelövés után mi lesz ha...

Fülbelövés után mi lesz ha nem tartom be a 4/6 hetet, amíg bent kell tartani a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Ki szeretném már nagyon cserélni és tudom, hogy a gyógyulás érdekében bent kell hagyni eddig, ki kell bírni, de mi történne, ha én mégis átcserélem egy lefertőtlenített, steril fülbevalóra?

2023. febr. 12. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi, de kérdés mikor csinálták, 1 hétig biztos nem cserélném ki.

Meg orvosi fém kellene, hogy legyen a másik is ez idő alatt

2023. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Begyullad, elfertőződhet, vadhús nőhet rá... Miért olyan fontos hamarabb kicserélni?
2023. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fontos, ez csak az én hülyeségem, hogy már kicserélném. És tudom, ki kell várni, ezzel számolni kellett, stb. Szimplán érdekel, hogyha mégis kicserélném 2-3 hetesen, jó minőségű hipoallergén/orvosi fém fülbevalóra, akkor lesz-e valami nagyobb baj, de ez mindenkinél más eleve.
2023. febr. 12. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb, ami történhet, az egy fémallergia okozta fertőzés, esetleges vérmérgezéssel és amputációval, egyéb komplikációkkal.

A legkevésbé rossz a semmi sem történik.

A kettő között meg rengeteg opció van.

Legyél türelmes. Koncentrálj másra.

2023. febr. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Banna97 ***** válasza:
46%
Azt biztosan tudod, tapasztalataid során, hogy mennyire bírja a füled az ékszereket. Én is lövettem, a bal fülembe plussz 2 lyukat. Én már 1 hét után kicseréltem őket, addog mindennap kezeltem azzal, amit fülbelövéskor kaptam. Nem lépett fel semmilyen irritáció, gyulladás, semmi baja nem lett akkor és azóta sem. De ahogy mondod, ez mindenkinél más lehet, viszont szerintem ha 2 hét után kicseréled nem lesz vele gond!
2023. febr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!