Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Készíthető valakiről úgy...

Készíthető valakiről úgy tetszetős fotósorozat, ha az illető nem egy modellalkat?

Figyelt kérdés
Készíthető valakiről úgy tetszetős fotósorozat, ha az illető nem egy modellalkat? Úgy értem, hogy hajlandó-e valaki készíteni képeket szívességből egy ilyen lányról. Vékony 160 centis lány vagyok hosszú fekete hajjal és barna szemekkel. A kérdés azért érdekel, mert egyrészt érdekelne az eredmény, másrészt talán adna valamennyi önbizalmat.
2010. okt. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

készíthető.

portfólióra gondolsz. fotós csinálja meg, de baromi drága

2010. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom... nem erre gondoltam...(ezért tettem fel a kérdést, és úgy is tettem föl, hogy nem egy olyan fotós, aki egy vagyonért készíti el...)
2010. okt. 2. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, készíthető. Én bátran ajánlom neked Kirschner Anna fotóst! Csak írd be a google-ba a nevét, és azonnal kidobja a honlapját - ahol találsz árajánlatot is!


Sminkessel és stylisttal dolgozik együtt, a fotózás előtt átalakítanak!:)

2010. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szivességből? Talán egy barátod készit rolad szivességből, de nem hiszem hogy profi fotós leállna fotozgatni csak ugy..
2010. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a kérdésben nem a "szívesség" volt a lényeges... és nem is kell feltétlenül profi fotósnak lennie, hiszen megannyi tehetség van, aki csak hobbi szinten fotózgat...
2010. okt. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!