Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szabad ezt egy gyogyseptummal...

Szabad ezt egy gyogyseptummal csinalni?

Figyelt kérdés
Masodnapja van septumom ( dec10-en szurattam ) gyogy septum es allitolag hamarabb gyogyul. Nagyon szeretnek ra vigyazni, napi 3x fertotlenitem viszont nem tudom, h tenyleg szabad e huzogatni. Ezt ugy kepzeljetek el, h igy korbe jobbra balra huzogatni lasabban a piercinget h allitolag ne nőljön be. Meg nem probaltam mert valahol azt irjak h egyaltalam ne is piszkaljuk csak fertotlenitsuk valahol meg azt irjak h kell mozgatni, erdekel hogyha ti nem mozgattatok mi tortent utana de azoké is erdekel akik mozgattak, koszonom elore is(:

2022. dec. 11. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Piercinges vagyok!

A frissen szurt piercingeket TIlOS mozgatni,forgatni. Octeniseptet fujj fultisztito palcikara,es ugy torolgesd at,mindket oldalt. Nem fog be noni,mert valmennyit mozog tisztitasnal. Legalabb napi 3x

Remelhetoleg nem a kemeny,hanem a puh porcba szurtak,akkor hamar begyogyul 😊

2022. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!