Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz,ha én ilyenkor nem...

Nagyon gáz,ha én ilyenkor nem szőrtelenítem magam? L.

Figyelt kérdés
Engem nem zavar,más nem látja,csak itthon a hozzátartozók,de őket nem érdekli.
2022. okt. 24. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Tehát nincs most párkapcsolatod? Nem gáz. Néha nekem sincs kedvem hozzá aztán meghagyom.
2022. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Szép gyerek lehetsz, hogy otthon mutogatod a hozzátartozóknak :-D Nekik sincs semmi közük hozzá.
2022. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem gáz.


Akkor sem lenne gáz, ha párkapcsolatban, házasságban döntenél így, a te tested, a te döntésed.


Az ember nem tökéletes, lehet, hogy egyszerűen nincs kedve, ideje szőrteleníteni mondjuk hetekig, pedig máskor szokott. Azzal sincs semmi probléma.

2022. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 es, mit mutogatok?? A szőr nem =az intimszőrrel. A többi testrészemet meg láthatják.
2022. okt. 24. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Én sem szoktam ilyenkor. Vsgyis kb 1.5 havonta, amikor zavar.

24n

2022. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
89%
Dehogy gáz. A lábamat most én sem borotváltam jó ideje, mostanság nem hordok olyan harisnyát, amin kibújkál, az szokott zavarni, amúgy meg kit érdekel.
2022. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem párkapcsolatom van, mégsem szőrtelenítem a lábam ilyenkor, csak ha rövidnadrág szezon van.

A hónaljam és intim területen igen, mert ott viszont zavar.

2022. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Én full leborotválom magam télen is, de ez én vagyok. Ha másnak ez nem olyan fontos, azzal sincs semmi baj! Gusztustalannak tartom azokat, akik a szőrzet miatt beszólnak másoknak.

L18

2022. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor is szoktam a lábamat szőrteleníteni, de nem olyan gyakorisággal, mint nyáron. Ebben nincs semmi gáz szerintem. Alapból az, hogy valaki szőrtelenít-e, az a saját döntése. Tudom, hogy így bele lett nevelni a lányokba, nőkbe, hogy szőrteleníteni muszáj, de igazából mindenkinek a saját döntése, és nem kéne, hogy a szőrösség gáz legyen.
2022. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedülálló vagyok,és én se mindig szőrtelenítek, viszont a hónaljamat mindig minden körülmények között leborotválom,nem mások miatt,hanem szimplán idegesít ha szőrös a hónaljam. Amúgy meg nem gáz,úgy se látja senki,max nekem is a családtagjaim,de őket nem érdekli.
2022. okt. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!