Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fogkrém az, ami a...

Melyik fogkrém az, ami a legjobban fehérít, az olcsóbbak közül?

Figyelt kérdés
Tudom vannak uv fehérítős csomagok, professzionális paszták, fogporok stb. De a sima boltban, vagy drogériában kaphatóak közül. Vettem elektromos fogkefét, és hetek óta nem vettem színben változást, pedig nagyon sokáig políroztam őket. Lehet hogy majd veszek fogfehérítő szettet, amivel otthon lehet elvileg fehéríteni, de addig valami olcsóbb, de hatásos fehérítős fogkrémet szeretnék. Azt éreztem a miután elektromos fogkefével políroztam a fogam, hogy sokkal simább a felülete, már már csillogna is, csak az a baj, hogy nem fehéren, hanem egy picit sárgásan. Úgy 3-4 árnyalatot kellene rajta fehéríteni. Vagy fehéríteni nem tudnak a sima fogkrémek?

2022. okt. 18. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
szódabikarbóna por
2022. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szódabikarbóna por az épp az, ami káros a fogzománcra, azt olvastam.
2022. okt. 18. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

2.


Káros, de fehérít, mint állat.

2022. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én himalaya herbals sparkly whiteot hasznalok. Bár a fogorvos is megmondta hogy a skálán a második helyen áll a természetes fehérségnél úgyhogy lehet alapból fehér a fogam viszont akkor ez a fogkrém segít fehéren tartani mert sokat kávézok
2022. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!